Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétánál baj, ha zsirt tobbet...

Diétánál baj, ha zsirt tobbet fogyasztok, mint cht?

Figyelt kérdés

Jobban ki tudom tolteni zsirbol a kaloriakeretemet, mint chbol. Viszont cht is fogyasztok, tehat nem ketozom. Kikurok igy a szervezetemmel?

(Feherje a szokasos 2-2.5g kozott megy.)


2020. ápr. 16. 16:22
 1/3 anonim válasza:
Én is így vagyok,a fehérje mellé egyszerűen több zsír csúszik be,így a ch-ból már kevesebb fér bele a keretbe. De nem hiszem,hogy ez hátrány lenne
2020. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont, hogy a zsíroddal kúrsz ki, mert könnyebben fogysz így. Nyomjad a zsírt, szénhidrát minél alacsonyabb legyen.
2020. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kizárólag edzés után fogyasztok 100 g szénhidrátot.Fehérje 240 g, zsír 120 g naponta.Pihenőnapokon még azt a 100 g CH-t sem.


Az a tapasztalatom, hogy brutál gyorsan megy a zsírégetés, de az igazi bedurranós fájdalomhoz szükséges utolsó két ismétlést egyszerűen nem tudom megcsinálni.Kicsit laposabb vagyok és gyengébb.Kevésbé vagyok viszont éhes, ami számomra meg pont jó, mert rengeteget tudok enni.

2020. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!