Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a baj ezzel a súlytárcsával?

Mi a baj ezzel a súlytárcsával?

Figyelt kérdés

[link]


Ár érték arányban jónak tűnik, viszont olvastam itt, néhány negatív kommentet ezzel kapcsolatban, -"kicsi a lyuk rajta, perek a festék róla egy idő után" stb.


Gondolkodom, hogy rendelek innen. Én csak annyi negatívumot találtam, hogy a fekpadom tárogatójára nem megy fel (31mm-es), semmi több.


Egyébbként érezni külömbséget a 28mm-es és a 31mm-es rúd között?



2019. dec. 28. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
28 mm-eset csak decathlonból tudsz venni, míg 31 mm-eset bárhonnan. Én biztos 31 mm-eset vennék a helyedben de te tudod.
2019. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Közben találtam, egy hasonló ajánlatot ha a szemem nem csal. Akkor 31mm jobban meg érni, mi? Nem tervezek megválni tőlle, de sosem tudni (ne adj isten sérülés, költözés stb. miatt) ha muszáj lenne talán még ezeket jobban el is tudnám passzolni.

2019. dec. 28. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Túl rövid a külső átmérője, azaz túl alacsonyan lesz a rúd mindkét oldalon megpakolva. Földről indított gyakorlatokhoz így alkalmatlan, ha nem veszel mellé egy pár rendes 20kg-s tárcsát.
2019. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!