Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zöld jumbót tejjel vagy...

Zöld jumbót tejjel vagy vízzel jobb bekeverni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 16. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Minden fehérjét/tomegnovelot jobb szerintem tejjel ízre, de a laktoz segit megkotni a zsirokat, igy inkabb vizzel idd! Plusz ha tejjel kezded, nehez atszokni a vizre, mert sokkal fujfujjosabb az ize utana :D tapasztalat. De ha megszokod csak vizzel is jo minden.

Na meg a teremben van csapviz, tejet meg nem kenyelmes hordozni, elore bekeverni meg nem jo, mert leulepszik a por es beragad a shaker aljara, vagy kifolyhat menet kozben, ha a shaker elromlik.

2019. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azzal kevered amivel akarod. Amíg nem értesz hozzá, addig nem leszel izmos, innentől kezdve pedig tökmindegy hogy mit eszel.
2019. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 köszi szépen

#2 ment a piros kéz

2019. okt. 16. 18:50
 4/11 anonim ***** válasza:

Jumbot legjobb felhasználása, ha odaadod valami anorexiásnak.

Aki izmos akar lenni kerülje messziről, normális edzés,pihenés és étkezés. Nem pedig fogyatékos csodaszerek amik igazából ár/érték arányban kiibszott nagy humbuk dolgok.

2019. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Utolsó...látszik hogy fingja nincs a táplálkozásról és edzésről. A Jumbo, a tömegnövelők (ilyen a Jumbo is), és a fehérjék nem csodaszerek. Táplálékkiegészítők. Tény hogy nem csak ezeket kell inni és bumm csodaformád lesz. De a kérdező nem is erre irányultan kérdezett. Egyszerűen arról van szó, hogy ha neked x gramm fehérjét be kell vinned naponta a testsúlyodhoz képest és x gramm szénhidrátot, azért, hogy kicsit be tudj hízni tudj (és izmosodni), nem biztos, hogy mindenki meg tudja csinálni fizikailag és anyagilag, azt amit Rich Piana, hogy naponta 1,5-2 óránként megegyen 2 csirkemellet, 8 tojásfehérjét és 2-3 csésze rizst.(persze ez a tag pont koxolt is, de jó példa a sok kajálásra.) Négyes kicsit művelődj a témában, ne csak fröcsögd a barom beszűkült nézeteidet, köszönöm. Az ilyenek miatt tart itt Magyarország, ahol...

2019. okt. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem kell ezekkel törődni. Én már észre se veszem az ilyen kommenteket...
2019. okt. 17. 06:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Jólvan igyatok Jumbot, ti pénzetek.
2019. okt. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen az én pénzem. Arra költök amire akarom, amúgy nem vág földhöz ha erre elköltök havi 15-20 rongyot. Bőven futja rá, de köszi, hogy spórolni akarsz nekem. :D
2019. okt. 17. 09:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok csóri szidja a tapkiegeket :DD
2019. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Írtam azóta, de eltűnt, vagy lehet véletlen nem küldtem el :D Első vagyok megint. Valami ilyesmit írtam:

Szóval, ha nem is pénzspórolás, de tömegnövelő nélkül, ami nekem bevált módszer, hogy 30g fehérje + 60g zab + 1db banán, felöntve tejjel, összeturmixolva/darálva, és ezt napi 2x. Így kiküszöbölhető az, hogy a legtöbb tömegnövelőben a szénhidrát tartalmát úgy dobják meg, hogy cukrot tesznek hozzá, ami ugye "nem jó" szénhidrát forrás. Heti 1kg-val dobott meg, nem csak zsírban.

De gondolom a másik jóbarát szerint a fehérjepor is méreg :D Bár tény hogy minden por alapú dolog elméletben a vesének ad egy pofont. Egyébként nekem a Jumbo Hardcore jobban bevált a zöldnél.

2019. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!