Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az a tévhit honnan ered, hogy...

Az a tévhit honnan ered, hogy nem szükséges edzés után a gyors ch fogyasztása?

Figyelt kérdés

2019. szept. 28. 17:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Onnan, hogy nem szükséges. Bizonyítsd ha úgy gondolod hogy szükséges. De ne ilyen magadtól kitalált hülyeséggel, hanem tanulmánnyal.
2019. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Silye Gabriella - Sporttáplálkozás a maximális teljesítményhez (lektorálta: Dr. Hegedűs György - orvos, táplálkozási tanácsadó). 114-115 o.


Tihanyi András - Teljesítményfokozó sporttáplálkozás (lektorálta: Dr. Mák Erzsébet - SOTE Dietetika és táplálkozástudományi tanszék)

143-144 o.



És akkor megkérdezhetem, hogy te mire alapozod a kijelentésedet vagy csak trollkodni jöttél ide?


Ne is válaszolj, tudom, hogy troll vagy.

2019. szept. 28. 19:41
 3/16 anonim ***** válasza:
2019. szept. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
2019. szept. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Egy kivételével olyan mintha nők lapja cafét linkeltél volna 😄


How to beast... Ezt kéne komolyan vennem?

2019. szept. 29. 10:19
 6/16 anonim ***** válasza:

"How to beast... Ezt kéne komolyan vennem?"


Pirossal ki van emelve, hogy "studies show" ha rákattintasz akkor behozza a tanulmányt is. Igen most erről a "how to beast..."-ról beszélek.

Igaz, az már nem az én dolgom hogy nem megy a szövegértés.


Amúgy az összes amit linkeltem, valószínűleg mindben szerepel tanulmány, nem csak le van írva, mint amit te említettél, amiről még egy linket sem dobtál. Ennyi erővel Drugs Bunny is hiteles nem? Mert ő azt mondja..


De te biztos okosabb vagy, hisz ezért kérdezted meg.. akkor csináld azt amit te jónak vélsz, idd csak a cukrot edzés után, egészségedre.


Ha pedig csak a provokáció célja volt ez az egész kérdés, akkor örülhetsz magadnak, hogy ennyi életed van.

2019. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"még egy linket sem dobtál. Ennyi erővel Drugs Bunny is hiteles nem? Mert ő azt mondja.."


Te miről beszélsz? Ki beszélt arról a félkegyelműről???


Írtam két könyvet is. Orvosok, szakértők írták/lektorálták. Biztos nem hiteles. Ott bizony feketén fehéren le van írva, hogy szükséges.


De te biztos okosabb vagy az orvosoknál, táplálkozási szakértőknél...

2019. szept. 29. 13:23
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én cikkeket linkeltem, tanulmányok alapján. Tudod mi az a tanulmány?


Mindegy is, ha ennyire okos vagy akkor minek írtad ki a kérdést?

2019. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy én is tudok a te példáddal élni.


Paul "Coach" Wade - Fegyencedzés (Felelős kiadó: Rados Richárd, Tactical World Bt)

19-20. o


Az a tévhit honnan ered, hogy csak szteroiddal lehet erősnek és izmosnak lenni? Nem kell sem szteroid, sem felpumpált mű izom, igazi atletikus erő kell, amit használni is tudsz. Ennek eléréséhez pedig saját testsúlyos gyakorlatokat kell végezned.

Szinte senki sem tudja végrehajtani ezeket az egyszerű, csak a testsúllyal végzett mutatványokat.

Mégis az átlagos, edzőteremben feszítő, felfújt pózolókat tekinti ma a média és

a nagyközönség az erő és az edzettség megtestesítőinek.

2019. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Te beteg vagy ha a kamu fegyenc könyvet egy orvosok által lektorált szakkönyvvel hasonlítasz össze.


Nincs miről beszélnünk. Komolytalan vagy.

2019. szept. 29. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!