Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A pulzáló gépek miért nem...

A pulzáló gépek miért nem izmosítanak?

Figyelt kérdés
Egy focistával van reklámozva az a gép amit csak a kockahasára felrak az ember és a pulzálástól nől. Ma egy fb hírdetés jött belém szembe ahol hasonló volt a gép, csak fenékre kellett ragasztani. Mind tudjuk, hogy ezektől a gépekről nem lesz izmos az ember, de miért is nem? Google szerint 2 dolog kell az izmok építéséhez: elegendő fehérjebevitel és az izmokat ért inger. Ezek a gépek elviekben pont az ingert adják akkora impulzus formájában, hogy összehúzzák az izmokat.

2019. szept. 16. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1, Nem jut el az áram a mélyebb régiókig.

2, Nincs ellenállás, amihez alkalmazkodjon az izom.

Ha egy izom elveszti beidegzését, akkor nagyon fontos árammal ingerelni amíg vissza nem nyeri a beidegzést, de egészséges izom edzésére eléggé béna dolog szerintem.

2019. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert a terhelés hatására bekövetkező mikrósérüléseket javítva lesz erősebb, vastagabb, nagyobb az izom. Az ellenállás miatt elszenvedett kártól, ami minden edzéssel egyre nagyobb. Az, hogy te megfeszíted egy nap szándékosan a hasad négy és fél milliószor, vagy feszíti meg a gép, az nem terhelés, ott nincs izomsérülés. Én regenerációs, terápiás célra esetleg el tudom képzelni ezeket a gépeket, de még oda is csak nehezen.
2019. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!