Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás és ágai. Mit csinálnak,...

Futás és ágai. Mit csinálnak, mit formálnak, honnan égetnek zsírt, izmosítanak-e stb?

Figyelt kérdés
Futás és ágai=kocogás,gyors séta - ezekre gondolok, és szeretném megtudni, hogy melyik mit csinál, éget e zsírt ha igen honnan , ha izmosít mit, ha formál akkor mit.
2009. aug. 1. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

NEMLÉTEZIKHELYIZSÍRÉGETÉS.

Még mindig nem.


Minden mozgás azt az izmot erősíti, amelyiket megmozgatja - milyen meglepő, milyen meglepő.

Azt már csak érzed, hogy mely izomcsoportjaid mozgatják meg ezek a sportok? Segítek. Vádli, comb, segg, ilyesmi.

2009. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is unom már ezeket a zsírégetés típusú kérdéseket. Szerintem nincs olyan, hogy zsírégetés. Van egy kalóriaegyenleg. Azt meg tudod nézni a neten, hogy milyen mozgásnak nagyjából mennyi a kalóriafogyasztása. Ehhez képest megnézed, hogy mennyi a táplálékkal bevitt napi kalóriamennyiséged. És ha az egyenleg negatív, akkor fogyni fogsz, ha pozitív, akkor hízni. De még ennyire se kell körülményesnek lenni. Egyszerűen fuss, amennyit bírsz, és ha fogyni akarsz, egyél minél kevesebb kalóriadús kaját akkor is, ha sokat futottál. Ennyi. Egyébként nem azért kell futni, hogy zsírt égessek, meg izmot építsek, hanem, mert futni jó. Szeretem. Megnyugtat, kikapcsol, szép helyeken, jó levegőn vagyok és boldog vagyok tőle. A testem meg mellesleg teszi a dolgát minden kalkuláció meg okoskodás nélkül. Ha nem így gondolkodol, sose lesz semmilyen futó belőled. Ez egy belülről vezérelt dolog kell hogy legyen, nem külsődleges céloknak, elvárásoknak való megfelelés. (Bocs a lebaszásszerű válaszért, de azért talán hasznosítható valamennyire.)
2009. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a futás minden megmozgat és igen, futni jó, ne azért fuss hogy fogyj , mert ugy nem fogod élvezni , egyszerűen élvezd a természetet főleg este fele szeretek elmenni futni ,kapcsolj zenét ha akarsz , és egyél kevésbé zsírosabb ételeket.Egéybként ez a kérdés nem ide tartozik szerintem de mindeggyy...
2009. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!