Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » CSAJKÉNT lábtolón ez jónak...

CSAJKÉNT lábtolón ez jónak számít?

Figyelt kérdés

[link]


Az ilyen típusu lábtolón ma kitoltam 120 kilót. Ez szerintetek nagyon gyengének számít?

Mert mások (oké srácok) de ennek a 3szorosát pakolják rá. Csajoknál nem is látom, hogy csinálnák. Akk is max 20 kilóval.



2019. aug. 6. 00:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit csináltál? Nőként nem rossz, de azért nem egy extrém teljesítmény.
2019. aug. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
4×12
2019. aug. 6. 00:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Csajként szép munka ;)
2019. aug. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Kíváncsi voltam, hogy büszke lehetek e magamra, az új cél eléréséig. Mert 4 hónapja még a rudat sem tudtam kitolni😅

2019. aug. 6. 00:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lábtolóra ne alapozz. Inkább guggolj. Annyira nem tartom jó gyakorlatnak a lábtolót. Egy fél éve 300-al is ment, most a 200 alig menne. Miért? Gyengültem volna? Dehogy, csak már nem szoktam csinálni, akkor meg nagyon rá voltam állva. Guggolás, Hack guggolás, inkább ezeket csináld.
2019. aug. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik gepes gyakorlat sem mervado az eroszint szempontjabol. Dolgoztam mar 650 kg-al 8-10 ismetleses sorozatokkal, es 100kg-al ugyan ekkora ismetlessel. Labtolo, illetve gep valogatja, hogy mekkora az attetel es a surlodasi veszteseg. Normal, fix tololapos labtolon pl. a csuszo csapagyas es a quad gorgos kivitel kozott siman van 1,5* szorzo. Karos atteteles es a lapsulyos-kabeles kozott meg 5-6*. Viszont ketto lapsulyos kabeles kozott is lehet 4-5* szorzo, attetelfuggo.
2019. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.


Így van. Ismerek olyat aki 500-al lábtolózik, közben meg 100 kilóval guggol meg 120-al húz fel, ennyit erről.

Én, meg aki nem csinálja a lábtolót 200al se, 160-al guggolok meg 200-at húzok.

2019. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ a lábtoló hogy mennyire engeded be a súlyt, mennyire lassan csinálod, csak sarokkal nyomod.. stb...
2019. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze. Számít a terpes szélessége, hogy a tolólap alján, közepén vagy tetején van a lábad, stb. Elég komplex gyakorlat, csak kevesen használják, még kevesebben használják jól illetve tudatosan.
2019. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a képen látható lábtoló számomra a legjobb, a mozgáspályát (tolólap is billen valamelyest) és az üléspozíciót nézve. Viszont pont az a hátránya, hogy nagyon könnyű. Egy ilyenen dolgoztam kényelmesen 650kg-al, egy csúszócsapágyas 45 fokosnál 400 kg körül megáll a történet részemről. Kb. 1,5 szorzó van egy hagyományos lábtolóhoz képest. Szerintem az azoknál a lányoknál akik végeznek szabad súlyos lábgyakorlatokat, átlagos.
2019. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!