Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Miért fáj ennyire a lábam...

Miért fáj ennyire a lábam korizás közben?

Figyelt kérdés
Mindig az történik hogy amikor korizok - vagy ha csak állok a korcsolyában - fél perc után térdtől lefelé mindkét lábam elkezd nagyon fájni. (Nagyon erősen fűzöm össze a korit - ahogy kell -, úgyhogy jól tart.) Amúgy 16 éves fiú vagyok kb. 66 kilós.
2010. jan. 5. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
lúdtalp?
2010. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez lúdtalp lesz nekem is ez volt csak engem mütöttek is vele sztem rakj bele egy lúdtalp betétet akkor talán nem fog fájni
2010. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Meg atol is füg mijen korid wan:) ha jo bör akor nem fogfájni de ha vacak müanyag akor fájni fog:)
2010. jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát figyelj, Egész évben nem korizol aztán hirtelen belekezdesz. Nincsenek a lábizmaid hozzászokva hirtelen terheléshez. Sztem ez lehet a baj.
2010. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy még nem törted be... Amúgy csak a bokánál kell nagyon erősen meghúzni. én is úgy szoktam mert nekem lúdtalpam van és fáj ha mindenhol erősen meg van húzva 16/F/kapus
2010. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!