Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Snowboard-ozni szeretnék...

Snowboard-ozni szeretnék megtanulni idén télen, szerintetek hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
Nincs túl sok pénzem, tehát nem szeretnék egyből egy felszerelést venni, de esetleg kölcsönzőhelyeket tudnátok mondani MISKOLCON? És valami jó helyet ahol elkezdhetném gyakorolni ha meg lenne a deszka? Válaszokat előre is köszönöm!

2013. nov. 26. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

hegy nem megy hozzád, úgyhogy neked kell. Irány Mátraszentistván!

[link]

Felszerelést tudsz kölcsönözni ott is, de egyszerűbb ha neten keresel egy miskolci kölcsönzőt, és felszereléssel érkezel. Vagy telefonon érdeklődj a készletről, nehogy ne legyen nekik cuccuk. Pasi vagy, vagy csaj?

2013. nov. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kölcsönözni a snowboardshopban miskolcon vagy a bükk 900ban tudsz, esetleg a hervisben vagy dechatlonban de ezeket nem garantálom. Ha bánkútra mész, ott nem nagyon tudsz, óriási régi deszkák vannak (170-180cm) és kemény kötés van, szóval egy rakás f.s..

Viszont mátraszentistván tényleg nagyon jó helx, útközben van egy kölcsönző, gyöngyösön, én tavaly új cipőt kaptam, a deszkákat karbantartják, szóval nálam ők is befutók..

Mindenféleképpen menj oktatásra, én is fogok, pedig már 1,5éve boardozok de muszáj mert hiányos a tudásom. Ha esetleg csapatban akarsz oktatásra menni, szívesen megyek veled, mert minél többen vagyunk, annál olcsóbb:)

2013. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Milyen táborba mész? Részleteket tudnál írni?

16/F

2013. nov. 29. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!