Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Aki síelt és snowboardozott...

Aki síelt és snowboardozott is, az melyiknél maradt? Miért azt szereti jobban? Mit nem szeret a másikban?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mind a kettőt űzöm. Inkább boardozok, avval jókat lehet ugrálni. Síben azt szeretem, hogy azt azért jobban tudok egyelőre.
2013. okt. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer síelés miatt elrepedt a csontom, azóta nem síelek, nem szeretem. Utálom hogy olyan hosszú deszkákat kell a talpaimon viselni. Snowboardozás sokkal jobban bejön. Azzal jobban eggyé lehet válni és a tested meghosszabbításának érzed ha már van tapasztalatod.
2013. okt. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Idestova 40 éve, hogy utoljára síeltem, de akkor is nagyon síkosnak találtam a pályát.
2013. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az előző válaszolóvan teljes mértékben eggyet értek.Én nem tudok síelni mert ergya vagyok.
2013. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is mindekettöt csináltam, de már pár éve csak snowboardozok és a pincében porosodik a silécem. A deszka egy életérzést ad, hatalmas feelingje van barátokkal elmenni ökörködni egyet, ugrálni, borulni :D bár szerintem a sielés sokkal biztonságosabb, és alap szinten könnyebben tanulható, ettől függetlenül nekem nem adott akkora élményt sosem :)
2013. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!