Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Erről a kondigépről mi a...

Erről a kondigépről mi a véleményetek? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy rossz kategóriába tettem, de sport/mozgás témakörben nincs ehhez kapcsolódó.

Ti használtok ilyet, napi mennyit/hányszor? Mennyi idő után hat és melyik testrészeket formálja? Én kb. napi 2 percet csinálom (csak) ez kb. mennyi idő után mutat változást?



[link]


2009. okt. 24. 14:10
 1/2 anonim válasza:
Ez a gép a fenékre, a combra és talán még a hasra jó. Egy alkalommal én úgy tudom, hogy negyedórát kell edzeni. 4 féle edzés lehetséges: 1) egész hosszában ki-be csinálod, 2) csak a gép belső részén 3) csak a gép külső részén 4) az egészen megint, de fent megtartod egy pár másodpercig
2009. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 maundrel válasza:
van hozzá egy dvd ami kb 13 perces. ha azt megcsinálod minden másnap (majd később ha jobban megy minden nap)és mellette figyelsz a táplálkozásra akkor olyan 2-3 hét
2010. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!