Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vélemények erről a kondigépről?

Vélemények erről a kondigépről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni egy kondigépet otthonra. Ezt néztem ki:

[link]

Ha van valakinek ilyen, vagy edzett már rajta, írja le legyen szíves, hogy mennyire erős a szerkezete, anyaga, minden funkciója jól használható-e, az ülő-fekvő felületek milyen minőségűek.


Szívesen fogadok alternatívákat is, ha tudtok jó gépeket kérlek benneteket linkeljétek be. Lehetőleg új legyen és fontos lenne a fekvenyomó-pad része, illetve nem hátrány ha össze lehet csukni és lapsúlyos.


Köszönöm előre is Mindenkinek!


2010. júl. 17. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből veszel 1 éves konditermi bérletet, de te tudod :) Szerintem amúgy otthonra elmegy egy ilyen gép...
2010. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel az Isten háta mögött lakom egy tanyán, ezért a konditermezés kilőve. Időm sincs rá, lehetőségem is alig.
2010. júl. 17. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha igaz a leírása akkor egészen jó.Bár ha minden nap átviszed az egyik sarakból a másikba már az is komoly fejlődést okozhat:D
2010. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

ha van hozzá helyed, akkor jó.

De a 45 kg súly nem sok, hamar ki fogod nőni, szerintem

2010. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!