Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mit csináljak? Elmennétek...

Mit csináljak? Elmennétek begipszelt csuklóval síelni?

Figyelt kérdés
Pont új év előtt snowboardozás tanulgatása közben rosszul estem és sajnos eltört a csuklóm. Töréstől számított 3,5 héttel lenne (jan25-én) a síelésünk és nagyon szeretnék menni. Rendes gipszet hétfőn kapok és elvileg 5hétig lesz rajtam. Ti elmennétek így? De nem snowboardoznék hanem síelnék, mert azt tudok jól. Szerintetek bevállalható? Láttatok már így embert sípályán?:)

2013. jan. 4. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem mennék. Még a vezetésóráimra se mentem el begipszelt csuklóval, nem hogy síelni.
2013. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel még nem síelek annyira jól, hogy ne esnék pár nap alatt legalább egyszer-kétszer, nem vállalnám be. Ha jobban menne, akkor is legfeljebb a tényleg enyhe lejtésű pályákat céloznám meg, ahol fékezés nélkül csak csúszhatok és gyönyörködhetem a tájban. :)
2013. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem valószínűleg nem zavarna nagyon síelés közben (tenisz közben sem zavart), viszont könnyített gipszet szereznék be, hogy kevésbé fárasztó legyen cipelése.

Mondjuk nagyban függ sítudástól is hogy mennyire bevállaló az ember...

2013. jan. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

szerintem simán elmehetsz, csak ne bottal csússz, mert lehet, hogy azt nehéz lenne cipelni. ha tényleg jól síelsz, és nem száguldozol, nem nagyon eshetsz akkorát, hogy még nagyobb baja legyen a kezednek...

és igen, én láttam már törött kézzel síelőt :)

2013. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 _Random válasza:

Basszus, te ki vagy? Mintha csak magamat latnam. Pont 2 evvel ezelott en is abszolut ugy jartam ahogy most te. A tores utan 3 hettel mentunk egy hetre, reg latott baratokkal, ismerosokkel sielni. Meg se fordult a fejemben, hogy ne menjek. Szerencsere a csaladom is tamogatott, ugy hogy beszereztunk egy "konnyitett gipszet", egy tanacsot az orvostol, aki azt mondta: "ha el is esek a csuklomnak nem lesz baja, viszont ott ahol a gipsz veget er, na ott fog eltorni a kezem." Gondolhatod "vegtelenul megnyugtato" volt. Na de vegulis elmentunk. Igazabol csak az elso lesiklasnal volt problema, mert remegett a labam. Egyebkent vegig nagyon ovatos voltam, es egyszer sem estem el. Amugy akkor 16 eves voltam.

Ha ugy erzed eleg tapasztalatot gyujtottel ossse az evek folyaman, akkor szerintem el kellene menned. Csak legy nagyon ovatos.

2013. jan. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Utolsó: nálam is teljesen ugyanez, pont két éve :DD én meg azthittem, csak én vagyok ilyen "ügyes" :D


Amugy minednképpen menjél el, amikor velem történt ugyanez én se tudtam még olyan jól síelni, de egyáltalán nem akadályozott :)

2013. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!