Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » A műkorcsolya farkasfogait...

A műkorcsolya farkasfogait lelehet köszörütetni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég rosszul hangzik, de egyszerűen mindig belebukok a farkasfogakba.

2012. nov. 19. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha beleuksz a recébe az azt jelenti, hogy elől van a testsúlyod és nem korcsolyázol helyesen. Ha nem szeretnél műkorcsolya elemeket tanulni, akkor kérheted élezéskor, hogy az első recét vágják le, viszont ha műkorcsolyázol akkor nem szabad leköszörültetni, mert nem fogod tudni gyakorolni az ugrásokat.
2012. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem szeretnék műkorcsolyázni, csak simán korizni :). az a baj, hogy bérelt korival tanultam korizni és megszoktam, és most kaptam egy korit, de farkasfogas és ha felgyorsulok és akár egy pillanatra elterelődik a figyelmem vagy akár ez sem szükséges,elég egy kisebb hiba a jégen akkor megakad a farkasfog :D. csak a leköszörültetés miatt attól tartok, hogy elromlik a kori vagy valami lesz vele. :)
2012. nov. 19. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél műkorcsolyázni akkor elég ha az első recét leszedik.. Annyi, hogy a recék is segítenek megtartani az egyensúlyt, szóval elinte ovatosan korcsolyázz, amíg megszokod :)
2012. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és nem lesz semmi baja a korinak, én is amikor tanultam levetettem az első recét.
2012. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy cseréld vissza hokikorira
2012. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) szerintem leköszörültetem az első recét :)
2012. nov. 21. 12:52
 7/7 A kérdező kommentje:
leköszörülték az elsőt teljesen és a másodikat is egy picit h ne álljon lefelé, ne akadjon be. :D azóta már 3x voltam korizni és tökéletesen működik! :)
2012. dec. 4. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!