Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szerintetek ez jó megoldás,hog...

Szerintetek ez jó megoldás,hogy a bérelt kori ne csessze a lábam?

Figyelt kérdés
Múltkor első alkalommal csak keveset tudtunk lenni,sima világoskék bérelt korcsolya. 44-es,méretre jó volt,de a jobb lábamat rettenetesen cseszte,a lábam belső boltívénél nyomta,ezért fájt benne a bokám. Szerintetek a vastag/dupla zokni 1 számmal nagyobb kori megoldaná ezt? Azaz 45-öset kérnék ki. Azonnal nem vettem észre,csak miután mentem benne kicsit,ezért kellett megállnom mindig "pihenni" pedig mentem volna. Ha bejön a dolog,és megint élvezni fogom + menni is fog magamhoz képest,akkor úgyis veszek majd egyet,de nem akarom,hogy ez a dolog b@ssza el nekem a korizásomat xD

2022. jan. 6. 04:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Az sem fog sokat segíteni. Esetleg talpbetétet tehetsu bele, de jobban járnál, ha vennél használtan egy korit valahol.
2022. jan. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy saját kori tényleg jó ötlet, de az is lehet, hogy a dupla zokni is segít valamit. Próbáld ki, mert te érzed, hogy hogyan és mennyire kényelmes!
2022. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!