Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hogyan érdemes felkészülni...

Hogyan érdemes felkészülni télen szabadban töltött éjszakázásra?

Figyelt kérdés

Tervezünk menni egy 3 napos túrára. Sátrazós, gyalogtúra. Hogyan érdemes készülni úgy, hogy lehetőleg ne fázzak éjjel?


Azzal tisztában vagyok, hogy a megfelelő hálózsák az elengedhetetlen. De esetleg praktikák? Étkezés, tűzrakás, alternatív fűtés, öltözet, stb?

Ami így nekem eszembe jut: mindenképpen száraz ruha, sapka, kesztyű, sál, zokni. Bármi ötlet, praktika?



2020. nov. 23. 11:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Tűzrakásnál természetesen nem arra gondolok, hogyan kell tüzet rakni, hanem inkább, hogy van-e értelme a tűz közelébe (mondjuk 2-3 méterre) rakni a sátrat.
2020. nov. 23. 11:17
 2/5 anonim válasza:
38%
Kijárási tilalom idején mégis ezt hogy képzelitek?
2020. nov. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Ha nem tudsz/akarsz válaszolni, minek írsz?

2. TERVEZÜNK! Így kezdtem. Nyílván ha nem lehet, nem megyünk. Tél még nincs is. Télen akarunk menni. Konkrétan január végén, ha ennyire érdekel. De megnyugtatom a kicsi agresszív lelkedet, ha tilos lesz kimenni, nem fogunk menni.

2020. nov. 23. 11:25
 4/5 anonim válasza:
2020. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fűthető ruha
2020. nov. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!