Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 177,8 cm / 5'10"-es magasságga...

177,8 cm / 5'10"-es magassággal van esélyem zsákolni?

Figyelt kérdés

177,8 centiméter, 5' 10" láb-hüvelyk magas vagyok.

KD Trey 5 IV cipőt használok egyelőre, nagyon szeretem.

Ősszel kezdtem el kosarazni, télen heti 1-2 erőnléti edzés van és egy kosaras edzés. Ez mellett járok a helyi street workout parkba, igaz télen ez most kimaradt, de itthon is csinálok saját testsúlyos edzéseket. A parkban remekül tudnék lábra is edzeni, guggolásokat és hasonlókat csinálni.

Van esély elérnem a gyűrűt?

Úgy vettem észre itthon, hogy páros lábbal könnyebben ugrok. Az egész tenyerem hozzá tudom nyomni a falhoz nagyobb erőbefektetés nélkül, egy lábbal pedig csak az ujjam hegye ér hozzá erőltetéssel, mindezt mezítláb.

Nagyon szeretném ezt megtanulni, 17 éves vagyok és még eléggé kezdő.

Köszi a válaszokat!



2019. jan. 26. 19:04
 1/3 anonim válasza:
Igen elérheted én 176cm vagyok eddig csak én a parkban kosaraztam barátokkal de ott is elég magas a palánk szóval ,csak az ugrásod erelyétől függ .16L
2019. jan. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló, köszi!

Nekünk fél éve épült suliban egy vadiúj tornacsarnok, két nagy felülről leengedhető palánkkal, gondolom szabványméretű magasságban van a gyűrű. (nemzetközi/nemzeti egységes méretrendszer)

A hálónak az alját azt simán lecsapom jelenleg, remélem edzéssel elérem a gyűrűt is.

Fiú vagyok, azt elfelejtettem írni. :D

2019. jan. 27. 17:16
 3/3 anonim válasza:
Én kb 3héten keresztül csak is arra koncentráltam ,hogy sikerüljön,mindenféle szögből,ugrástól függetlenül nagy nehezen de sikerült pedig a palánk kb 2méter felett van ,de a cipőtől is függ az enyém nem valami drága cipő ja és box cipő de kitűnő.Szerintem ne stresszelj rá .Én alacsonyabb vagyok igaz nem sokkal de sikerült ,és sportos is vagyok ha te fitten tartod magad előbb utobb menni fog ,meg mint irtad kezdő .első voltam
2019. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!