Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyire súlyos Elano sérülése?

Mennyire súlyos Elano sérülése?

Figyelt kérdés
Tudja valaki?:S
2010. jún. 20. 23:03
 1/5 anonim válasza:
nemtudni. De azt tudom hogy a köcsög játékvezető nem vette észre a szabálytalanságokat. meg hogy kaka-t kiállította a semmi miatt :D röhely!
2010. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fú, én is olyan ideges voltam miatta! Az elefántcsontpartiak végigszabálytalankodták az egészet, sehol egy lap, aztán a végén meg kioszt egy csomót szegény braziloknak....ráadásul Kaká tényleg semmi rosszat nem csinált....és most nincs se Elano se Kaká, mi lesz így.....?....ááááh......
2010. jún. 20. 23:52
 3/5 anonim válasza:
Azt olvastam h 2-3nap pihenés és talán még a Portugálok ellen is játszhat.
2010. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Elanot a 67. percben rúgta agyon a szimpatikus Tiote. Szerencsére a korábbi gólöröménél megmutatott lábszárvédőt visszatette a helyére, így képes volt megvédeni lábát a tripla, spirális, zúzódásos, horrortöréstől.


Az orvosok szerint 2-3 nap kihagyás kell neki, súlyos zúzódás van a lábán. A portugálok ellen talán már játszhat is.


Szemben Kakával, akit a vélhetően a portguáloknak szurkoló francia bíró kiállított."

2010. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2010. jún. 21. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!