Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a fene van ezen a vbn?

Mi a fene van ezen a vbn?

Figyelt kérdés

Az osszes nagy csapat,nagy nev egy nagy nulla.

Beten az osszes fogadasunk elmegy kb mert akik eselyesek lennenek a vb gyozelemre valami hulladeksz**r focit jatszanak.

Most is ilyen nevek hogy Pique,Costa,Ramos,Isco,Silva nem tudnak egy rohadt golt rugni egy sz**ros Irannak?

Ne mar...

De az osszes meccs ilyen.

Ekkora nevek semmit nem tudnak kezdeni a kis csapatokkal.

Valaki megmondja miert van ez?!?!

22/L


2018. jún. 20. 20:47
1 2
 11/17 anonim válasza:
0%
Kérdező! Volt egy kérdés, azt hiszem a politika rovatban! kicsit beteges, de lehet benne valami! Az oroszok szándékosan leszedálják a játékosokat, hogy ők győzzenek. Pl. nyugtatóban kimosott ágyneműkkel, stb. A lényeg, hogy azért játszanak ennyire szarul.
2018. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
2018. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hmmm..igen ez igaz lehet.

Na de akkor is. Megis csak egy vb. Ha ennyire nem megy a gol akkor annyiban hagyjak a Spanyolok es nem adnak bele mindent?

Jo nekik az x?

Nem hiszem.

Egyebkent most beten ezt tettem meg mara:


Diego Costa barmikor golt szerez a meccsen

Spanyoloroszag nyeri

Tobb mint 2 lap a meccsen mindket csapatot egyuttveve

Piroslap nem lesz

Tobb mint 8 szoglet a meccsen

Legtobb gol a masodikfelidoben szuletik


Szerintem nem tettem sz**rul nem?

2018. jún. 20. 21:04
 14/17 A kérdező kommentje:

Na Costa ✅

De eskuszom gorcsben van a gyomrom.

2018. jún. 20. 21:15
 15/17 anonim válasza:
Látod én ezért nem játszok ilyen szar szerencsejátékokat.
2018. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A vb elején vagyunk. Talán 7 meccset játszanak azok, akik a döntőben lesznek majd. És akkor kell a legkipihentebbnek lenni. A nagyok most még totálisan a minimumon pörögnek. a formaidőzítést abszolút az elődöntőre és döntőre időzítik.

F1 időmérős példával élve... a kiscsapatok már Q1-ban felrakják a leglágyabb, leggyorsabb gumiszettet, azaz mindent bevetnek, hogy továbbjussanak, addig egy ferrari vagy merci gyakran megteheti, hogy a keményebb keverékkel megy ki, és megspórolnak egy szettet a legjobb keverékből a későbbiekre. Így tartaléklángon is simán továbbmennek. Még akkor is, ha valami ultranyögvenyelős fosnak is tűnik a játék. Pl ma C.Ronaldo. 5. percben fejelt egy gólt, utána laza edzést tartott a meccs végéig. Meccsben kell lenniük, hogy ritmusban maradjanak, ezért vannak a pályán.

2018. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
71%
mintha érdekelné a kérdezőt.. csak a mixe számít neki.
2018. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!