Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek azok a magyar...

Szerintetek azok a magyar focisták, akik követik pl a TrollFocit, mit szólnak, ha ők vannak terítéken?

Figyelt kérdés
Most éppen Grófra célzok, és a tegnapi meccsre. Tudom, hogy követi a TrollFocit, és azért most kapja rendesen, ma már több képet is láttam róla, na meg mikor pirosra festette a haját, szintén ő volt a téma. És gondolom ők is tudják, hogy ez poén, de akkor is. Egyébként ezeket a képeket nem lájkolja :D és amúgy tényleg, imádom őt, és nem bäszogatni akarom, csak úgy eszembe jutott
2017. nov. 19. 20:47
 1/2 anonim válasza:
80%
Szerintem aki Magyarországon focista az megszokta hogy a média ott szurkálja, ahol tudja:Dd viccet félretéve, szerintem sokszor rászolgálnak arra hogy kikerüljenek, főleg a válogatott tagjai..nyilván nem esik jól nekik, és azért van olyan eset amikor a Trollfoci túllő a célon, pl. Buffon szerintem pont nem az akiből mémet kellett volna csinálni..de ez csak személyes vélemény
2017. nov. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
60%
Akiket én személyesen ismerek imádják, szinte várják, hogy végre róluk is legyen valami mém :DD
2017. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!