Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Inter győzelme? Ki mit szól...

Inter győzelme? Ki mit szól hozzá?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már eltelt azóta egy nap, de eddig még senki nem tette fel a kérdést. Én amúgy a Bayern-nek szurkoltam. Szomorú vagyok, hogy még gólt se tudtak lőni.
2010. máj. 24. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Megérdemelt. Olyan csapatokon jutottak túl, akik tényleg erősek, míg a Bayern csak mázlival masírozott a döntőig (Fiorentina elleni lesgól, MU elleni kiállítás-követelés).


Igazából sajnálom, hogy Mourinho a Realba megy (már ha megy, de több mint valószínű), mert a Madrid abba a 3 csapatba tartozik a világon, akiket a legjobban utálok.

2010. máj. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Inter megérdemelten nyert,Milito nagyon jól játszott.
2010. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az INTER megérdemelte, az egyenes kieséses szakaszba csak a Barcelona ellen nem kettős győzelemmel mentek tovább, mig a Bayern idegenbe lőtt gólokkal. Az INTER megérdemelte!
2010. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon örültem.Olyan jó,hogy nyertek.Ahogy bement az első gól sikítozva ugráltam az ágyon,anyámék meg bejöttek és hülyének néztek. xD
2010. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az Inter valóban megérdemelte, az angol, spanyol bajnokot is megverték. De a Milito lesgól és a meg nem adott Bojan-gól arra enged következtetni, hogy a címvédést nagyon el akarják kerülni az UEFA emberei...

Tavaly pont az elödöntöben a Chelseanek nem adtak meg egy v. két 11-est

2010. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az Inter játéka az nem volt foci.A barca érdemelte volna.A focinak úgy nincs semmi értelme, h egész meccsen beállnak védekezni, azért, h továbbjussanak.Aki szeret focizni, az azon lesz, h támadjon, gólt lőjön, akár szarul, akár jól álljon.Ennyi.
2010. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző, nagy hülyeséget írsz. A foci lényege mára már az, hogy elsősorban díjakhoz, trófeákhoz juss, amit te nem tartasz focinak, azt magasabb körökben úgy hívják, hogy taktika.


Bár a Barcelona sokak szerint a világ legszebb futballjával kápráztatja el az ezt érdeklődőket, ám a focit gólra játsszák, így egy szava se lehet senkinek.


Az viszont már nevetséges, hogy az olaszok vezetői úgy gondolták, hogy Benítez megfelelő pótlás Mourinho után. Gratulálok nekik...

2010. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!