Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretném kiprobálni a rögbit,...

Szeretném kiprobálni a rögbit, milyen képességeimet kell fejlesztenem hozzá?

Figyelt kérdés
Mert úgy gondolom,hogy ez egy nagyon jo sport és ha belevágnák akkor fejlődést is akár önbizalmat is hozhat.A környezetemben sokan fociznak,de én ebben nem vagyok jo,meg nem is szeretem ezt a játékot. 16/F
2011. szept. 2. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt ha nagy darab vagy. Kezdj el gyúrni, na meg haveroddal gyakorolj passzolni futás közben, mármint kézzel dobálni a labdát egymásnak. És mivel a rögbiben vannak komoly ütközések, na meg "bunyóznak" a labdáért, nem árt az sem ha a haverokkal elkezdesz birkózni. A birkózás az lényegében test-test elleni harc.
2011. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz a választ.Gyúrni már elkezdtemm,a másik kettőt pedig el fogom kezdeni.183 cm és 74 kg vagyok.
2011. szept. 2. 21:11
 3/4 anonim válasza:
El kell járni edzésekre és fejlődni fog.
2012. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Már van csapatod?

Hol laksz egyáltalán?

2012. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!