Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Röplabdával lehet fogyni/izmos...

Röplabdával lehet fogyni/izmosodni? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Eddig küzdősportot űztem, viszont nem fogytam tőle.

Az étkezés miatt.

Ha most figyelek az étkezésemre, valamint röplabdázni fogok, akkor fogyhatok vagy izmosodhatok?

Látszani fog a változás?

(Természetesen nem ezért szeretném elkezdeni, de ha ez a mellékhatása, nem nagy probléma...:))



2017. aug. 8. 13:44
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Én hat évig röplabdáztam, feszes testem lett tőle. Viszont. Ne várj hatalmas változást. Én az étkezésemre nem nagyon figyeltem oda, valószínűleg ezért minősül nálam egy elég gyenge sportnak. Fogyni szerintem nem nagyon fogsz, csak izmosodni, azt is csak karra, vagy esetleg egy kicsit hasra.

Ha valóban nem ezek miatt szeretnél röplabdázni, akkor nagyon tudom ajánlani, de, ha nagyobb változást vársz, akkor szerintem maradj a küzdő sportoknál.🙂

2017. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És, ha főleg a lábam, valamint a fenekemen van miből leadni(nem gurulok, annyira nem sok :D) akkor sem fogok annyira fogyni tőle?

Mivel a röplabdás lányok legtöbbje nem a nagy combjáról/fenekéről híres. :D


Igazából még nem tudok dönteni, melyik legyen, viszont imádok röplabdázni, szóval ki tudja ....:/

Az, hogy lefogyjak, nem annyira mérvadó. :)

2017. aug. 8. 13:58
 3/6 anonim válasza:

Első vagyok.

Röplabdázni nem nagyon szoktak a erősen túlsúlyos emberek. Mondjuk találkoztam már pár olyannal, akik véletlenül ráugrottak a lábamra, és azt hittem, hogy a sebészetin fogok kikötni. Valamennyit biztosan fogyaszt, de nem hatalmas mennyiségben. Nekünk a bemelegítés abból állt, hogy leültünk a földre, és hajoltunk a lábunkhoz. Helyettesítésnél pedig futottunk, mint a barmok. Olyankor mást kb. Nem csináltunk. Ha ilyen edződ lesz, akkor nem kell félni a nagy fenéktől.:DDD

Viszont ez tényleg nagyon edző függő.

2017. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És hogy tapasztaltad, nem nézik ki az embert, ha van rajta egy kis plussz?

(5 kilóról lenne szó egyébként :DD)

Egyébként köszönöm szépen a válaszod!! c:

2017. aug. 8. 14:10
 5/6 anonim válasza:

Dehogyis. Szerintem nagyon jó kis társaságot összelehet hozni, egy kis odafigyeléssel. 5kg meg egyáltalán nem sok, végülis azért mész, mert szeretsz röplabdázni, illetve, hogy jól éred magad.

Egyébként a korod szabad tudni?

2017. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most megnyugtattál! :DD

15 éves vagyok, az iskolában már röplabdáztam szakkörön, viszont most már egyesületnél is szeretnék.

Lehet még belőle valami, versenyezhetek? ':D

2017. aug. 8. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!