Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek hova menjek a...

Wrisz kérdése:

Szerintetek hova menjek a suli után ha focizni szeretnék?

Figyelt kérdés
Ha lejártam a 8.oszt akkor hova/milyen irányba szokás indulni és hogyan? Gőzöm sincs erről,szoval segítenétek?

2017. márc. 6. 19:59
 1/8 anonim válasza:
58%
Suli után mi a játszóra mentünk le focizni.
2017. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Talán ha jobban átolvasnád a kérdést megértnèd ,hogy ez rosz vàlasz. És kümömben is ... egy játszó téren,hogy lehet focizni? Sok hinta meg csúszda nem zavar?
2017. márc. 6. 22:15
 3/8 anonim válasza:

Mindenképpen tanulj, tanulj, tanulj még nagyon sokat, mert a helyesírásod és a fogalmazásod is elég gyengécske. Sok szépirodalmat kell olvasni.

A továbbtanulással kapcsolatban az a véleményem, hogy keress egy szakközépiskolát, ahol el tudsz sajátítani egy szakmát. Focista amellett is lehetsz. Ügyelj rá, hogy tanult focista legyél.

2017. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Első vagyok. Akkor te is olvasd át a kérdésedet kedves kérdező, ugyanis így is lehet érteni. Nyilván tudtam, hogy te nem erre vagy kíváncsi. A válaszommal csupán arra próbáltam utalni, hogy a focizás az nem munka, továbbtanulási lehetőségnek meg végképp mulatságos. Ahogy a másik hozzászóló is írta, tanulj. Egyébként a játszótereken szokott lenni focipálya, legalábbis amikor én voltam gyerek (nem volt az olyan régen), akkor rengeteg helyen volt, de manapság is sok helyen látni.
2017. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

átigazolhatsz bármelyik város,falu csapatába a saját korosztályodban, nincs focicsapata a településnek ahol élsz?

ti meg miért a továbbtanulással csesztetitek? "labdajátékok" kategória...

2017. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hagyjuk már, hogy milyen kategória. Az hogy a "továbbtanulással csesztetjük" pont azért van mért már a kérdésfeltevésénél is egyértelműen látszott, hogy ha megmarad ezen a szinten, akkor belőle is csak egy olyan bunkó, tanulatlan, tufa focista lesz mint sok társatokból.
2017. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

társunkban? miből gondolod, hogy én x éves vagyok és/vagy focizom?:)

a srácok 90%-a ilyen helyesirással rendelkezik manapság..ez a kérdező emlitést sem tett arról, hogy nem akar tanulni,suliba járni

a kérdésre váalszoljatok..azért van ez a kik.rt oldal

2017. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs sulis foci, így tökmindegy, hogy hova mész 8. után tanulni. Akadémiákra kell jelentkezni, azok meg direkt olyan időpontokban vannak, hogy tudjál suli mellett is menni.
2017. márc. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!