Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hova menjek focizni?

Hova menjek focizni?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, februárban töltöm a 15-öt.

Kb. 8 éves koromtól jártam ide a focipályára edzésre, majd 12 évesen végre meccsekre is. Ott egy félévet húztam le meccsekkel, mert utána már nem játszhattam (U13 volt). És mivel az itteni felsőbb csapatba (U15) még nem szerettem volna menni, ezért felfüggesztettem a focit.

Azóta emlékeim szerint kétszer-háromszor fociztam, tesizni pedig tavaly május óta nem tesiztem, tehát eléggé kimentem a formából.

Most, hogy középsuliba megyek, arra gondoltam elmehetnék valahova, mert elég gázak azok a kockák akik nem sportolnak és még futni se tudnak.

Először a teniszre gondoltam, de mivel az túl drága (ütő, táska, labda + edzések) ezért visszatérnék a focihoz.

De az itteni csapatba továbbra sem mennék vissza szívesen...

Környéken busszal legjobban Cegléd közelíthető meg (suliba is oda megyek), de mivel ott NB2-es a csapat, aligha "fogadnának" be, és a busz sem a "legmegfelelőbb" időpontban jár.

Vonattal sok helyre tudok menni, de rögtön a három legközelebbi város kiesik, mert sok ismerős jár oda, és kifejezetten "új életet" szeretnék kezdeni e téren.

Van még Szolnok, de ott is NB2-es a csapat, és van pár ismerős ott is.


Sok hely van, de nem tudom mégis hol tudnék jól beilleszkedni.


Valószínűleg senki nem tud erre tanácsot adni, de megköszönném, ha valaki mondana egy "jó" várost a Budapest-Újszász-Szolnok vonalon.

[link]


Amik kiestek:

Bp, Nagykáta, Tápiószentmárton, Farmos, Tápiószele, Tápiógyörgye, Szolnok.


2014. aug. 25. 17:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!