Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kaptam egy zacsi 1kg ilyen...

Kaptam egy zacsi 1kg ilyen BiotechUSA Hyper Mass 5000-t. Hogy kell az ilyet használni (mire valo)? Akinek van ilyen tapasztalata ezekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szoval a helyzet:

Én heti 5×2-1.5 órát edzek (labdasport, (kondizni nem járok egyáltalán))

Kaptam a szüleimtő 1kg-os csomagot a fent említett cuccból. De nem tudom hogy igazán mire való. Olvastam neten de az ilyen kreatin, fehérje meg dextrózo cuccok nekem magasak, szval ezt nem igazán értem.


Valaki esetleg leirná, vagy írna nekem?


Sokat eszek de ilyen étrendem vagy mi nincs külön.

80kg/189 cm vagyok


Én nem értek az ilyenhez.

Van egyáltalán értelme szedni ezt gyúrás meg spec. étrend nélkül? Mert ÉN SE LÁTOM ÉRTELMÉT

Bocsi a hibákért, konyhanyelvért stb


16 FIU vagyok


2017. febr. 5. 18:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi de most látom h rossz kategory
2017. febr. 5. 18:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha tömör, de: ha nem kondizol, nincs étrended akkor tényleg felesleges. Sőt, a tömegnövelő cukorból és fehérjéből áll, szóval gyakorlatilag sosincs értelme. A fehérje fontos, de a cukorra semmi szûkség.
2017. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!