Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Világ életemben utáltam a...

Világ életemben utáltam a sportot. Most még is megtetszett! De nem szívesen csinálom. Hogy lehetséges ez?!

Figyelt kérdés
Asztmás vagyok.( az egy olyan betegség ha mondjuk sokat futsz és gyorsabban veszed a levegőt a torkodban a légutak összeszűkülnek és nem kapsz levegőt.) mivl nem sportolhatok rendszeresen vagy sokat ezért megutáltam a sportot mert nem vagyok jó benne. egyszer aztán fociztunk a barátaimmal a napköziben és nem fulladtam be. mégis jól éreztem magamat! aztán megint utálni kezdtem egy ideig mert elrúgtam a labdát és nem a krisztiánnak ment, hanem a tetőre. és persze mindenki elkezdte kiabálni hogy de béna vagyok. és akkor röplabdáztunk egy kicsit és megint megszerettem és most ezt írom le. hogy lehetséges ez?!
2010. máj. 1. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerettél focizni? Kezdj el gyakorolni, ha megszeretted és majd tudsz is jól rugni, nagyon jó kikapcsolódás lesz az..
2010. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sikerélmény.

Nekem is asztmám van, mégis tünetmentes.


Azért mert ahelyett hogy kerültem volna sportot, csináltam.

Le tudod te is győzni, csak kitartás kell.

2010. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Betegségedből kifolyólag nem sportolhatsz sokat, így úgy gondoltad, egyszerűbb, ha egyáltalán nem is sportolsz. Aztán egyszer, amikor kipróbáltad, rájöttél, hogy ez jó.

Persze nem születtél úgy, hogy tudtál focizni, így aztán kicsit ügyetlen voltál. A többiek (akik úgy gondolják, hogy ők már az édesanyjuk méhében is bajnoki meccseket játszottak) pedig kiröhögtek, mert hát "ennyire béna nem lehetsz". Ez érthető módon elvette a kedved. Az elsős gyereknek is elveszi a kedvét az iskolától a fekete pont.

Aztán meg kipróbáltad a röplabdát. Az megint tetszik. Majd ha abban is rádmondja valaki, hogy béna vagy, lehet, hogy attól is elmegy a kedved. Ez így működik. Ezen nincs mit csodálkozni.

2010. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Asztmás voltam, de homeopátiás kezeléseknek hála, ma már tünetmentes...

Akkor válassz egy olyan sportot, amiben nem kell annyit rohanni.

Attól is erősödsz, és idővel jobban fog menni minden!:)

2010. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát az úszásban meg a korcsolyában jó vagyok! azok egyszerűek! a koriban csak meghalytod magad azt csúszol az úszásban meg legalább a vizen lehet lebegni az meg muris dolog. a röplabdában jó vagyok! ott isnagyjából egy helyben kell állni!
2010. máj. 3. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!