Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nyári átigazolási szezonban...

Nyári átigazolási szezonban kétszer átlehet igazolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy haverom aki a nyár elején leigazolt egy megye 2-es csapathoz.Most Július 17.-én igazolt oda.De nem szeretne ott játszani a csapattársak miatt.A nyári átigazolási időszakban válthat még csapatot?(szeptember 1 az utolsó határidő)Vagy csak a téli átigazolási időszakban?Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2016. aug. 25. 02:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemzetközi szinten láttam már rá példát(Martin Demichelis). Úgy tudom meg lehet szüntetni az átigazolást, akkor pedig szabadúszóvá válik. De! Lehet, hogy nem lehet egy átigazolási időszakban kétszer átigazolni, pontosan nem tudom a magyar viszonyokat. Viszont szezon közben lehet igazolni. Tehát szeptember 2-án, mint klub nélküli játékost leigazolja a másik csapat.
2016. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2016. aug. 26. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!