Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek kiket igazol a...

Szerintetek kiket igazol a Fradi, vagy kiket lenne érdemes leigazolnia a Fradinak a téli átigazolási szezonban?

Figyelt kérdés

2015. dec. 28. 08:21
 1/3 Imirob kennel'10 válasza:
100%
Böde mellé egy gólerős csatárt mindenképpen,a védelemben Otigba a kiszemelt,úgy tudom,Steiber is kiszemelt de ez a két utóbbi szerintem aligha jönne össze.Jól jönne nekik az erősítés minden posztra,nehogy megint megégjenek "odakint"..
2015. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csatár kell. Általában egy klasszikus csatárral áll fel a Fradi és, ha Böde egészséges, akkor ő játszik. Jeleneleg nem az, tehát a vezetőség részéről indokolt egy támadó igazolása. Viszont ez egy elég érdekes helyzet. Ugyebár mindenféleképpen minőségi játékos kellene mellé, s ezt valószínűleg nem az NB1-ben fogják megtalálni. Sanszos, hogy külföldről érkezik. Voltak már próbálkozások (Lauth, meg az a holland másodosztály gólkirálya), de valljuk be egyáltalán nem váltak be. Ezzel azt akarom kifejezni, hogy a vezetőségnek lehet eléggé mélyen a zsebébe kell nyúlnia, mert egy holland másodosztályból vagy egy Bundesliga 2-ből érkező 30 év körüli csatár nem biztos, hogy megüti a Fradi szintjét. Most mondok egy vad példát. Adebayor szabadon igazolható. Róla azért elképzelhető, hogy megüti bőven az NB1 szintjét. Rohadt nagy lehet a fizetése, tehát padoztatni semmiképp sem lehetne érdemes, főleg, ha még gólokat is rúgna. Ugyanakkor, ha mindketten egészségesek, akkor Dani sem ülhetne tétlenül a padon. Egy új minőségi csatár igazolása, akár a jelenlegi játékrendszer átalakítását is igényelhetné. De, hogy őszinték legyünk két befejező csatárral ma már nem nagyon apellálnak az edzők. Thomas Doll mondjuk biztosan jól megoldaná ezt a problémát, hiszen ezért van ő ott.

Erősítés még ráférne a védelemre is. Én Dilaverrel meg Nalepaval nem vagyok teljesen elégedett, miközben Leandro és Ramírez jól muzsikálnak. Jobboldalra egyértelműen Fiola, míg középre a Vidinél kevés lehetőséget kapó, de a válogatottban bizonyító Lang Ádámot hoznám.

2015. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. :)

Az biztos, hogy másik csatár kéne, az ilyen sérülések esetére, ebben szerintem most mindenki egyetért, aki Fradista.

2015. dec. 28. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!