Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Már lassan egy éve járok...

Már lassan egy éve járok edzésre, de elég béna vagyok. Hogyan gyakoroljak, vagy lehetnék jobb?

Figyelt kérdés

Szóval helyből nem tudok túl magasat, vagy nagyot rúgni. Tehát nem úgy, hogy egy helyben állok, hanem amikor a labda van egyhelyben. Legfeljebb akkor tudok magasat rúgni, amikor felém jön.

Amikor meccsezünk van, amikor elhagyom a labdát, bár ez csak néha fordul elő. Vagy ha hirtelen akarok passzolni mert rám jönnek, az ellenségnek passzolom. A egészben annyi szerencsém van, hogy a csapat egyik leggyorsabb tagja vagyok, de ennyi. Barátnőmmel egyszerre kezdtük el, tény és való hogy ő nem valami gyors, és ő sem profi, de legalább tud nagyot/magasat rúgni.



2016. aug. 14. 08:45
 1/5 A kérdező kommentje:

A többiek azért idősebbek és ügyesebbek, szóval azért fejlődtem amióta elkezdtem, de azért mégis.

13/L

2016. aug. 14. 08:57
 2/5 anonim ***** válasza:
kismillió könyv jelent már meg a foci edzésről
2016. aug. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aikiboxer ***** válasza:
Pontosan erre való az edző, hogy ezt így megkérdezd tőle. Odamész hozzá edzés után és megkérdezed tőle ugyanezt a kérdést.
2016. aug. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az utolsó hozzászólóhoz:edző nincs?
2016. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A rutin és az évek. Én is gyord voltam vagyok eladogattam a labdát. Aztán a következöt csináltam: az első pasz mindig legyen jó. Zenéthalgatok előtte kikapcsolódok pihenek. Nem foglalkozom semmivel csak a mecsre. Így figyelmesebb vagyok gyorsabban gondolkozok. Ha rám jónnek ketten hárman ha nás bem munél messzebre oldalvonalon kivülre teszem a labdát mert akkor még vissza tudunk zárni, eladott labdánál meny utánna mert nem az a legrosszabb hogy ha elveszted hanem ha nem mész utánna. Fejleszd a hasizmodat az is kell a jó rúgáshoz, ha 8velni akarsz akkor az alját találd el. Nállam visszafele pörög a labda ugy szoktam meg. Akkor biztos az ive. Csavartat alul szélén ha balra pörög a labda barra megy és jobb részét találod meg. Nem bagy titok csak rá kell érezni
2016. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!