Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak szerintem overhipe olt...

Csak szerintem overhipe olt hogy kijutottunk az EB-re?

Figyelt kérdés
Nem értem, sokan mondják hogy ha nem nézed a magyar meccset,akkor nem is vagy igazi hazafi, meg ilyenek. Nem értem. Szerintem nem véletlenül nem voltak kint a magyarok 44 éve eb-n. Másrészt nem értem mért örültök ennyire, hogy egy csapatot megvertünk, a 2. "fordulóban" már ki is fogunk esni...
2016. jún. 14. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki szereti és régóta követi a focit, annak úgy hiányzott már egy siker, mint egy falat kenyér.

Ez mindenhol máshol is így van. A futball óriási érzelmeket mozgat meg azokban, akik követik, ezért tudnak külső szemlélő számára "eltúlzottan" örülni egy apró részsikernek is.

2016. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem, sokan mondják hogy ha nem nézed a magyar meccset,akkor nem is vagy igazi hazafi, meg ilyenek. "


Gondolom ez egy jó erős túlzás volt.


"Szerintem nem véletlenül nem voltak kint a magyarok 44 éve eb-n."


Igazad van, nem véletlenül. Ezért is örülünk sokan, hogy most kint vagyunk.


"Másrészt nem értem mért örültök ennyire, hogy egy csapatot megvertünk, a 2. "fordulóban" már ki is fogunk esni..."


1. A hozzád hasonló károgók mondták, hogy úgysem jutunk ki. Majd mikor csoportharmadikként végeztünk a selejtezőben, akkor jött az, hogy simán kikapunk a norvégoktól a pótselejtezőn. Majd mikor ez sem jött be nekik, akkor meg azt találták ki, hogy simán kikapunk mindenkitől, pofozógépek leszünk. És lám, itt vagyunk csoportelsőként, szép játékkal Ausztria elleni győzelemmel.


2. Nem fogunk kiesni, főleg mivel négy csoportharmadik is továbbjut, és 3 ponttal simán jók lehetünk már a harmadik helyen is.

2016. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszomhoz:


3. És akkor mivan ha kiesünk mégis? Látszik, hogy elindult valami, jobbak vagyunk, mint az elmúlt 15 évben, egyről a kettőre nem fogjuk megnyerni az EB-t. Bár a hozzád hasonlóknak még az sem lenne elég, hogy abbahagyjátok a károgást. :)

2016. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem szereti a foci, akkor miért nézze? Én nem vagyok hazafi egyáltalán, de a focit szeretem. Német drukker vagyok, de magyar nő. Ott leszek az izlandi és portugál meccsen, a focit szeretem és időm van, Lyon és Marseille szép város, miért ne? Maga az élmény miatt, a hangulat miatt. Mint másnak egy mozi. Nem ettől lesz valaki hazafi vagy nem hazafi. Ez egy tök jó élmény. Német EB meccsre minden nagyképűség nélkül elmehetek 4évente, ott is leszek az elődöntőben vagy remélhetőleg a döntőben.
2016. jún. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagyunk jobbak, ha maradnak a régi bekerülési szabályok akkor ma se vagyunk az EB-ben. Még az idei könnyített bekerülési lehetőségek mellett is utolsóként más eredményeinek köszönhetően csak úgy véletlenül sodródtunk az eb-re.
2016. jún. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
Emlékszek ment tavaly a matekozgatás hogy ha ezek nyernek meg azok vesztenek akkor jutunk ki. Nem volt itt semmiféle nagyobb tudás mint eddig.
2016. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem vagyunk jobbak, csak alig kapunk ki tétmérkőzésén. Tudom, egyből jön mindig a "de", meg a "csak azért, mert..." magyarázkodás, persze ha meg nem jutunk ki, akkor meg az lenne, hogy milyen szarok vagyunk, hogy még így sem jutunk ki..
2016. jún. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Igen, ment a matekozgatás.. Tudod a pontok számításához kell a matek. Ha nem elsőként jutunk ki, mindenkit megverve, ami nyilván esélytelen volt, mert nem vagyunk olyan szinten, akkor meg számolni kell a többiek pontjával, ez erről szól. Tudod..
2016. jún. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!