Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak szerintem lenne ciki...

Csak szerintem lenne ciki kiesni az EB csoportkörből?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy nagy siker az EB-re való kijutás csak sokan elfelejtik, hogy ez egy 24 csapatos torna lesz, akik közül több mint a fele, 16 csapat tovább fog menni a következő körbe (a 4 legjobb csoport harmadik). Ha nem egy kemény csoportba kerülünk, hanem pl. összesorsolnak Portugáliával, Ausztriával vagy Svájccal és az albánokkal, akkor szerintem ciki lenne kiesni. Vagy ez az egész torna, a magyar futball fejlődését igazolandó propaganda szerepét kell, hogy majd betöltse?

2015. nov. 18. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha szívvel-lélekkel játszunk ahogy a norvégok elleni visszavágón egy erős csoportban nem lenne szívás kiesni. De amúgy csak akkor szívás, ha nem látni az akaratot a küzdést. Szerintem meg lehet a legjobb 3. hely a 4-ből csak meg lesz az egyik, de az is jó lenne, ha továbbjutnánk. A lényeg,ha szívvel-lélekkel küzdünk akarattal akkor nem gáz, hogy kiesünk. HAJRÁ MAGYAROK!
2015. nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ez is jó teljesítmény már, hogy ki jutottunk.
2015. nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elmúlt élvtizedekben hányszor jutottunk be a legjobb 16 csapat közé Európában? Egyszer se, hiszen nem sikerült kijutni egyetlen 16 csapatos Eb-re, illetve a vb-kre sem, amikre Európából szintén körülbelül ennyi csapat utazik. Úgyhogy csalódás semmiképpen sem lenne, ha nem jutnánk tovább a csoportból, maximum annyit jelentene, hogy nem sikerült előrelépni, de visszaesni sem.
2015. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Dehogy ciki, a fél mezőny búcsúzik a csoportkör végén. A mieink pedig papíron is, a valóságban is a gyengébbik felébe tartoznak annak, azt hiszem ez vitán felüli.


Éppenhogy ez a realitás, az volna óriási bravúr, ha nem így történne.


Egyébként a játékerő mellett nagyon sok múlik még a mentális felkészültségen, a formán és a szerencsén is.

2015. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem biztos, hogy égünk.
2015. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

"Ez is jó teljesítmény már, hogy ki jutottunk."


igen, félelmetesen jó, hogy egy übergyenge csoportból, aminél gyengébbet direkt nem lehetett volna összerakni, ismét nem jutottunk volna ki egy normál, 16 fős EB-re, az előrelépés megkérdőjelezhetetlen XD


ugyanolyan szarok vagyunk, mint eddig, ha 16 fős az EB, akkor egy román-finn-északír-feröer-görög csoportból nem jutunk ki, ez inkább égés, mint haladás

2016. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!