Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Legfőbbképpen a fiukat kérdezn...

Legfőbbképpen a fiukat kérdezném. Szerintetek ciki vagy cuki?

Figyelt kérdés
Ma történt velem hogy szüneten a barátnőimmel kint voltunk a suli udvarán és a 9es fiuk fociztak...mi pont a pálya melletti padon ültünk és ők véletlen kirúgták a labdát...én megpróbáltam visszadobni de nem ment mivel a háló eléggé magasan volt...tehát a labda nem ment vissza...és hát meg is szégyelltem magam és elvörösödtem...ebben az is közrejátszott hogy az egyik fiú közüllük bejön nekem és hát az osszesen elég jól néztek ki poló nélkül...tehát szerintetek ez ciki volt vagy inkabb cuki?... :)

2015. máj. 11. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem ciki, mint ez a kérdés.
2015. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jo köszönöm nagyon kedves vagy tényleg...komolyan kérdeztem...normális válaszokat kérek pls...
2015. máj. 11. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre a többségünk nem tud válaszolni. Gyerekként még fel tud tenni az ember ilyen kérdést, később egy labda eldobása túlzottan jelentéktelenné válik, ne haragudj az 1. válaszolóra.


Egyszerűen tök mindegy, hogyan dobsz el egy labdát. Tehát nem ciki.


Cuki? Ha valaki be van indulva rád, akkor minden cuki amit csinálsz. Tehát az is ha bedobod, az is ha nem dobod be. Szóval, kicsit túlértékeled a jelentőségét, nyugodj meg :)

Akinek tetszel, annak cuki vagy :)

2015. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nem tudom...
2015. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én úgy gondolom ezt nem mi hanem a fiúk döntötték el.
2015. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!