Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kivan megelégedve a testével?

Kivan megelégedve a testével?

Figyelt kérdés
Mert én nem 187 centi vagyok és 84 kiló de mégis vékonynak érzem magam. Kosarazok rendszeressen sportolok mindent. Sokan mondták, hogy nincs okom rá de nem tudom mégse vagyok magammal megelégedve.De nem akarok pl: kreatint szedni meg ilyeneket mert a kosárlabdába ez nem megengedett és nem is egészséges. Valyon miért van ez?
2010. ápr. 5. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
3 éve kondizok de mindig azt gondolom hogy "még még még lehetnék még nagyobb" rájöttem hogy jó ez így nekem;)
2010. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az van megelégedve a testével, akinek rendben van (nem túl alacsony/magas) az önbecsülése, kellő önismerettel rendelkezik, harmonikus lelki élete van.
2010. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én ma már teljesen elégedett vagyok a testemmel, 40 felé. Előtte sok dologgal elégedetlen voltam, nem tetszett a széles csípőm, a kicsi mellem. De most már teljesen más dolgok a fontosak.
2010. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kreatin nem káros, a marhahúsban is benne van.
2010. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én nem, pedig csak 23 vagyok
2010. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 6. 11:05
 7/9 anonim ***** válasza:
kreatin és egyéb táplálékkiegésztítők is megengedettek akármilyen sportban ugyanis nem doppingszerek és a mindennapi élelmiszerekben is felelhetők.
2010. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hááát azért ez nem olyan biztos kosárlabdába nem engedélyeznek semmit. Viszont lehet, hogy pl: súly emelés vagy hasonló lehet. De vannak kosaras barátaim akik szedik. Viszont nem valami jól játszanak.
2010. ápr. 6. 19:57
 9/9 anonim válasza:
én 178 cm vagyok szóval nem magas, de azért nem is alacsony és 70 kg. Én ezzel elégedett vagyok
2010. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!