Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért olyan jó játékos T. Müller?

Miért olyan jó játékos T. Müller?

Figyelt kérdés
Mert ő ugyebár tamadó középpályás és nem is cselez passzol és a legtöbb gólt a 11-es tájékáról rúgja vagy fejeli. Én nagyon szeretem csak érdekelne hogy mivel tűnik ki annyira?
2016. febr. 14. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a helyzetkihasználása. Rendkívül érzi a kaput. Fejjel és lábbal is egyaránt. És igen, nem egy cselgép, nem futattja a média, de mégis a világ egyik legjobb játékosa.
2016. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy nagyon jó befejező, és tényleg érzi a kaput, én kiemelném a kitartását és a munkabírását. Az egész meccset végigzakatolja, teljes szívvel játszik, rengeteget fut. Ilyen stílusú játékos nagyon kevés van a támadók között.
2016. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A labda nélküli játékban és a támadójátékban, gólpasszokban is jó szerintem. Elég összetett és intelligens játékos, sok mindent tud, védekezni, gólt lőni, passzolni, stb.
2016. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fizikailag annyira nem focista alkat. De!Kevesen érzik úgy a kaput, mint ő. Kb. bármilyen tedtrészével képes gólt szerezni. Nem egy olyan Robben alkat, aki kitolja jobb, lábra, visszateszi balra, ezzel kijátssza a védőt, és lövi. Nem, Thomas tényleg bárhonnan, és bármivel képes gólt szerezni. Nekem még az tetszik nagyon a játékstílusában, hogy ésszel játszik,és mindig a legjobb megoldást választja. Hogy ezek ellenére hogy lehet, hogy mégis Messit és Ronaldot sokkal többen ismerik, szeretik? Igazából játékilag szerintem ő is van simán olyan jó, mint az előbb memlített két úriember. Csak szimplán az ő pályán kívüli életéről nem sokat tudunk (kivéve, ha akkor fan vagy, mint én :)) Nincs vele tele a közösségi média, nem cserélgeti havonta a modell barátnőit, nincs saját boxer márkája.

De szerintem ez már nagyon szánalmas, hogy egy focistáról sokan ezek alapján döntil el, hogy mennyire jó játékos.

2016. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és amúgy hülyeség, hogy nem passzol... 14 gólpassza van ;)
2016. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!