Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 14 évesen tudnék zsákolni?...

14 évesen tudnék zsákolni? 180cm és 51kg vagyok.305cm-es palánkba persze.

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudnál. Az más kérdés, hogy megéri-e vele foglalkozni. Ha nem éred el a gyűrűt, akkor valószínűleg nem. Inkább foglalkozz a játékoddal összességében, meg azzal, hogy helyesen étkezz, meg magadra kapj úgy alaphangon 20-25 kg-t. Ha helyesen edzel a sport mellett, magától fog jönni a súlypontemelkedésed növekedése. Utánpótlásban annyira felesleges dolog a zsákolás, hogy hihetetlen amúgy. :)
2016. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy kapjak magamra csak úgy 20kg-ot? Miket egyek?
2016. jan. 27. 23:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt inkább a testépítés témakörben tudják megválaszolni neked, ott vannak a témában sokkal jártasabb egyének. A tömegnövelés alapja a jól megtervezett edzés, az étkezésben pedig a fehérjék, a minőségi szénhidrátok, és zsírok megfelelő arányú bevitele. Pontos értéket viszont tényleg a testépítés kategóriában tudnak szerintem megválaszolni. Edzésnek viszont jelenleg sajáttestsúlyos edzést javasolnék, mivel fiatal vagy, és az edzést is gondolom most kezdenéd. Idősebb, edzettebb korban (2-3 év múlva) is érdemes hibrid edzéstervet követni (súlyzós edzések mellett súllyal nehezített sajáttestsúlyos gyakorlatok), mert a sok nagy súlyos, izolációs gyakorlatok elvihetik a rugalmasságot, dobómozdulatot, ami nem szerencsés, főleg egy alacsony poszton játszó játékosnál. :)
2016. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Irányadó mennyiségek: 2 g/testsúlykilogram fehérje és 4-5 g/tskg minőségi szénhidrát.
2016. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Illetve töltsd le a Sárga Kapszula c. könyvet.
2016. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezeket a számokat én is tudom, de nem tudtam, hogy ez 14 éves korra, és lazább edzésprogramra is hiteles-e. A szénhidrát elsőre valamiért soknak tűnt, de belegondolva a testedzés + labdás edzés + meccsek mellett jónak tűnik.
2016. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen adatokkal valszeg nem hízékony a kérdező -mint ahogy én sem-, akár mehet több is. Én is tömöm magamba a ch-t, de mégsem zsírosodok nagyon. És akkor még nem végzek állóképességi edzést, ami pedig ezen felül is plusz kalóriát igényelne.
2016. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, igazad van. :)
2016. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!