Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha betonos pályán focizunk mi...

Ha betonos pályán focizunk mi a legjobb megelőzés az ízületeknek?

Figyelt kérdés
A sulimban van egy betonos pálya ahol szoktunk focizni de nem tom miért néha foci utána fáj a derekam(a vesém tájékán) mit lehetne tenni ellene? esetleg meccs előtt rendesen benyújtani? pls segítsetek
2010. márc. 26. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

elsősorban nem nyújtás hanem bemelegítés. egy jó bemelegítés 20 perces is van simán, főleg igaz ez meccs előtt.

másodsorban egy jó cipőt szerezz be, futócipőt mondjuk, de valami drágább (jobb) fajtát.

harmadsorban lehet játszani izületvédő készítményekkel (join-x, joint-health, stb.. ilyeneket neten tudsz rendelni pl. shop.builder.hu-ról)

2010. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért a cipőben nem értek egyet... Ha betonon FOCIzol akkor véletlenül sem FUTÓcipőre van szükség, szerintem... Vegyél inkább teremcipőt, én mondjuk nemrég vettem egy műfüves cipőt de abban játszom a betonon is mert ami van teremcipőm az mindig kitöri a lábam. Tehát szerintem inkább teremcipőt vegyél.
2010. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
teremcipőnek egy vékony műanyag lap az alja, és szerintem betonra az kevés. én egy komolyabb cipőt javaslok. más kérdés hogy a futó cipő nem focizásra való, tehát hamar tönkre fog menni valószínűleg
2010. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igazából mindegy milyen cipőt veszel ha betonon focizol kinyírod az ízületeidet.próbálj nem focizni vagy keveset vagy mint én hogy nem érdekel hogy fáj csak focizhassak:D a bemelegítés inkább az izmoknak kell ha szeretnéd még használni a lábaidat
2010. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!