Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a velemenyetek Fernando...

Mi a velemenyetek Fernando Torresrol?

Figyelt kérdés

En nagyon szeretem nagyon nagyon pici korom ota, minden csapathoz kovetem, de a Chelseat nem kellett volna valasztania. De a legnagyobb jedvencem es most se rossz jatekos.

Bocsi az ekezetekert.



2016. jan. 6. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiatal korában még mikor az Atletiben játszott hát én is csodáltam. Rúgta a gólokat meg, ha jól emlékszem csapatkapitány is volt. Nem lehetett több, mint 20 éves akkoriban. Aztán jött a Liverpool, ahol még szintén jó volt, de utána a Chelsea-nél megbukott, ahogyan a Milannal is. És hát az Atletis visszatérése során sem találta meg a góllövő cipőjét. Mára azt mondom, hogy egy kiégett csatár, akinél valami megtört még évekkel ezelőtt. S úgy néz ki, hogy ez a valami örökre eltört, nem lehet megjavítani.
2016. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hulyesegnek hangzik, de ugy beszelnek vele es elmondani mennyien szertjuk es csodalatos ember focista. Nagyon kivancsi lennek miert, mi tort meg? Talna a Liverpoolnal a mezegetes, vagy azok az elvarasok az 50 millio utan?
2016. jan. 6. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb csatár volt a világon, amíg a sérülései miatt nem lassult be a játéka. Teljesen csiga lett az ember, főleg reakcióidőben.
2016. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De szerintem most az is ratett egy lapattal, hogy nagyon akar, gorcsosen akarja azt a 100. golt.
2016. jan. 9. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Kispestre igazol nyáron és nem lesz meg a 100. gól csak +2-3 gólpassz
2016. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De meglesz elobb utobb neki a 100. gol.
2016. jan. 10. 00:12
 7/8 A kérdező kommentje:
A kerdesben az kedvencem.
2016. jan. 10. 03:16
 8/8 A kérdező kommentje:

Tegnap 100. goljat is megrugta.:)

Bocsi az ekezetekert.

2016. febr. 8. 02:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!