Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fernando Torresről mi a...

Fernando Torresről mi a véleményetek? Szerintem negyon jó focista csak most nem találja önnmagát. A válogatottság szerintetek összejön neki. NAGY RAJONGÓJA VAGYOK lány létemre.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 15:52
1 2
 1/11 dvtk fan válasza:
Szerintem jó és benne lesz a válogatotban.
2014. ápr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon remélem, hogy bene lesz.
2014. ápr. 19. 14:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Jó focista,de már tovább kène állnia a chelseaből.Mint tudjuk a chelsea a stárcsatárok temetője.Nem ment itt Sevchenkónak,Pizarrónak,Gujonsennek,Demba Banak sem.A válogatottban viszont ott lessz.

XD:-)

2014. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Meginit kikaptak a Sundrlanddal szemben.

Így nem sok mindent fognak nyerni főleg nem a Premier Leuget meg szerintem a BL-et se.

Szerintem is most már távoznia kéne vagy az Intebe vagy az Atletico Madridba. Itt nem megy neki a játék, és kezdeni is alig kezd. Én mondjuk jobban örülnék ha az Atletico Madridba menne.

2014. ápr. 19. 20:36
 5/11 anonim ***** válasza:
nagyon gólerős ( irónia )
2014. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Mou elmondta amikor még a chelsea nvezette a bajnokságot hogy neki fontosabb a BL mint a bajnokság.
2014. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a valogatottban bent lesz szerintem, de alapbol en nem tartom ot olyan jo jatekosnak. Annak idejen is csak azert kaptak fel mert belebotlott Xavi golpasszaba az EB donton.
2014. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bukor Peti válasza:
Szerintem is nagyon jó focista. Sokkal jobb a meccs ha ő is pályán van.
2014. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.
2014. máj. 16. 20:31
 10/11 A kérdező kommentje:
A spanyol válogatott bő keretébe benne van már csak azért kell izgulni, hogy bent maradjon, hisz ebből a harminc emberből(bő keret) még négy lejön reméljük bent marad.
2014. máj. 16. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!