Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnám fejleszteni a...

Hogyan tudnám fejleszteni a csapatjátékom?

Figyelt kérdés
5 éve kosárlabdázom,de nem csapatszinten hanem egyedül és most nem akarok nagyképű lenni,de én vagyok a legjobb az iskolába de amikor tesi órán barátaimmal játszunk mindig egyedül csinálok mindent múltkor a tanárom is felhozta ezt és én nem tudok bejárni sehova se mert túl messze van minden edzés és az iskolám is már két éve ígérgeti hogy lessz kosárlabda de nem.Szóval hogyan tudnám ezt az "önzőzést" kijavítani? 14/f

2015. dec. 28. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Rá kell szoktatnod magad, hogy passzolj. Először azt kell elérned, hogy eszedbe jusson egyáltalán, hogy passzolj.

Határozd el, hogy egyszer amikor játszatok, nem dobsz rá semmit. Add ki a kezedből a labdát. Nem feltétlenül dobóhelyzetbe, hagyd, hogy mások is megpróbálják egyedül megoldani, vagy továbbpasszolják. Keresd az üresen álló csapattársakat, az egy az egyben ottmaradt magas játékost, stb. Rövid idő után észre fogod venni, hogy sokkal jobban figyelsz az ilyen helyzetekre, és magától bele fog épülni a játékodba. Nem lehajtott fejjel kell játszani, láss a pályán :)

2015. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy néha olyat is csinálhatsz, hogy szándékosan megvárod, hogy rádmenjenek és ekkor lepasszolsz egy üresen lévő társnak. :D

Ez jó trükk, nem profi szinten általában mindig beválik.

2015. dec. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akarom mondani: nem profi=amatőr
2015. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és kipróbálom amit írtál.
2015. dec. 30. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!