Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 12 éves, lány vagyok. Szerinte...

12 éves, lány vagyok. Szerintetek jó ötlet, ha barátomat kérem meg, hogy tanítson meg football-ozni?

Figyelt kérdés
Tudom... hülyén hangzik, hogy egy lány focizni akar..de miért ne?! Nem csak a fiúknak van kitalálva...(szerintem) :D

2015. nov. 26. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az USA-ban például a foci sokkal inkább a lányok sportja, rengetegen űzik is, miért ne focizhatna egy lány?
2015. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:

Itthon is van női foci, ismerek is válogatott focista lányt. Ügyesen játszik.

Ha szeretnél, hát focizz. Mondjuk ez nem úgy megy, hogy valaki megmutatja, hogy "így kell focizni" és akkor már tudsz :) Sok év gyakorlása kell hozzá, de nem akadályoz meg senki, hogy elkezdd. Mondjuk nem pont télen kellene elkezdeni :)

2015. nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igaz-igaz...de szerencsére nem akarok focista lenni... csak barátommal akarok egyszer-kétszer összefutni focizni stb
2015. nov. 29. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Látom régi már ez a kérdés, de én is focizok lányként, és ahhoz képest, hogy elvileg kevesen vagyunk, annyi bajnokság meg csapat van...! Nálunk még túl sokan is vannak, van aki csak azért nem focizik mert nem lenne annyi lehetősége, mert mindenki csak egy keveset focizhat....
2017. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!