Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy tanuljak meg focizni?

Hogy tanuljak meg focizni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,13 éves.Szoktam nézni a fiúkat tesiórán,h fociznak és én is szeretnék megtanulni.Ezt mondtam is nekik,és ma tesin be is állítottak maguk közé,de nagyon sz.ar voltam.Hogy tanuljak meg focizni vagy egyáltalán normálisat rúgni?Segítsetek légyszi' !Köszi!
2010. márc. 19. 20:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

14/F vagyok!

Még az jutott az eszembe, hogy talán az üveg egy kicsit túlzás. Ha nem vagy pontos lövő, és gondolom nem 2méterről fogod lövöldözni, akkor próbálj meg nagyobb célpontot választani, de most hirtelen nem jut semmi sem az eszembe, mondjuk ha sportpályán gyakorolsz ott tuti van valami amit megtudsz célozni!

2010. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
én is fociztam (L/13) . a legfontosabb az h ne félj a fiúktól !! mert ha megilyedsz akkor neked fog fájni ha pl.: megrugják a lábad vagy valami más testrészed. szoval ne félj. rugj oda ha olyan van . na szoval csel-rugás ...
2010. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
járj foci edzésre vannak külön lányoknak edzés sok sikert:D
2010. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Hát már bocs,de egy faluban ritkán van lányoknak edzés!Hülyeségért meg nem fogok utazni!


Köszi a válaszokat!

2010. márc. 26. 14:47
 15/19 anonim válasza:

Szia! :)


Fuss gyorsan! :) Én nagyon gyorsan futok, cseleznem is alig kell, mert elrugom a labdát a gyerek mellett és nagyobb megterhelés nélkül lefutom .. :)

De ha kell akkor jó cseleket is kell tudni . :)

Rendes hivatalos csapatban játszom a 17 évesekkel, de nem tudok olyan nagy trükköket, de mégis ott vagyok .. :) Sebesség ..

Itt vannak cselek: [link]


Ja, sokat passzoj és ha valamit elrontasz és mérgesek lesznek sz*rd le őket :)) Mindenki hibázik .. Pl. tegnap 2 méterről kihagytam üres 1méter szer 1.5m-es kapura .. ://


Sok sikert :)

2012. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van! ne foglalkozz velük mert akkor nem tudsz a focira koncentrálni. Én 15/f vagyok és a felnőttekkel játszom és itt is tudok lőni egy szezonban 50-60 gólt. Mindenkinek más a stílusa. Én általában CR7 és Messi stílusálról szoktam beszélni olyanoknak akik tanácsot kérnek. Ha szeretsz cselezni akkor próbáld meg minél kisebbre rúgni magadtól a labdát és sok érintéssel játssz. Nézz a youtuben pl CR7, Neymar stb. trükköket én ezeket használom. És abban is van igazság h ne félj (a fiúktól se! én sem rúgnék meg egy lányt se :D) és merd odatenni a lábad néha fájdalmas de ha focizni szeretnél ehhez hozzá kell szokj. :D
2013. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Kivancdi lennek, hogy hogy allsz.:) a foci vagy ott van az ember lanyanak vagy fianak a vereben vagy nincs. Amugy ne mondd, h nem surun van egy faluban, en is egy nagyon kicsi faluban elek es van lany csapat de egyebkent kicsikent meg jatszhatsz fiukkal is. En is fiukkal jatszottam nagyon sokaig. De amugy altalaban mindenki kozeleben van csapat nalunk is van a szomszed kisvarosban is. Na mind1 lenyeg a lenyeg, ha focizni akarsz akkor az a kis utazas nem szamit. Kitartas kell hozza, akarat, alazatossag, onzetlenseg es csapatjatek.
2014. jún. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Keress a közeli városba/faluba focicsapatokat és ott járj edzésekre, sok tapasztalatot szerzel ott!

13/L

2015. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Meg nézzél focit többször pl. Messit Neymart CR7 et minden ligában vannak olyanok akik jól játszanak és kezdők..
2015. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!