Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy tanuljak meg focizni?

Hogy tanuljak meg focizni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,13 éves.Szoktam nézni a fiúkat tesiórán,h fociznak és én is szeretnék megtanulni.Ezt mondtam is nekik,és ma tesin be is állítottak maguk közé,de nagyon sz.ar voltam.Hogy tanuljak meg focizni vagy egyáltalán normálisat rúgni?Segítsetek légyszi' !Köszi!
2010. márc. 19. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Gyakorolj sokat. Kérj meg vkit h segítsen a gyakorlásban. A labdát ne "csőrrel" rúgd hanem lábfejjel vagy belsővel. Tanulj cseleket. Jah és ne félj a fiúktól ha focizol velük mert nem mernek megrúgni:D
2010. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

pár dolog, ami hátha segít:

- állj szembe egy fallal (úgy 3-4méter táv legyen meg), a labdát előbb jobb lábbal rúgdosd úgy a falnak (belsővel) hogy visszaérkezzen hozzád! ha már jól megy, és megállás nélkül tudod "pontosan" úgy rúgni a labdát, hogy visszataláljon hozzád, akkor próbáld váltott lábbal!!!!---ez segít a passzolásban!

ha ezek sikerültek, akkor próbáld magasabbra rúgni a labdát a falnak...

Így lehet, hogy nem te leszel a pálya ördöge,de legalább oda fogod rúgni a labdát, ahova szeretnéd!!!!

SOK SIKERT :)

2010. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minél nagyobbat rúgni, max nem a labdát találod, hanem a babát. Viszont ez jó ismerkedési lehetőség, bokán rúgsz egy srácot, ő dühös lesz rád, te meg kiengeszteled.
2010. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
70%

szijja :)


hol laksz,van skype-od?

2010. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor gyakorolni fogok.

Tényleg köszi,jöhetnek még!!!

2010. márc. 20. 13:19
 6/19 A kérdező kommentje:
Utolsónak!MSN-em van,skype-om nincs.
2010. márc. 20. 13:20
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia.

Próbálj olyat, ha van a közeletekben focipálya vagy bármilyen hely ahol nyugodtan tudsz gyakorolni, leraksz valami akadályokat azokat elkezded kerülgetni, aztán dekázni próbálj, nagyon sokat fejleszt a labdakezelésen, cseleket próbálgass, ha nem tudsz magadtól akkor nézz youtubeon, és próbálj lőni nagyon sokat pontokra, tegyél le egy üveget mondjuk, és azt próbáld eltalálni, youtuben van egy srác, ő nagyon jó videókat csinált arról, hogyan kell egyes lövéseket rúgni, ha gondolod nézz utána, beírod hogy Lkobet1 és nézd meg a profilját azon vannak. Remélem segítettem, ja és minél többet gyakorolj, a labda minél többet legyen a közeledben, annál többet fogsz fejlődni.

14/F

2010. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Azért ez így elég fura, hogy "megtanulni focizni", ugyanis van akinek van hozzá tehetsége, van akinek nincs. (nem sértés).
2010. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kösz!


14/F,köszi,h válaszoltál.Sportpályán tudok gyakorolni.


Utolsó:Sztem az,hogy alapszinten valaki tudjon focizni, nem tehetség kérdése.Jó,tuti nem vok egy David Beckham,de azért valamennyire csak meg tudok tanulni.Mert,ha ez tehetség kérdése,akkor hogy lehet,hogy az osztályban 12 fiú van és mind a 12 tud focizni(elég jól).Ők is meg tudtak tanulni.De mind1.Azért köszi a választ. :)

2010. márc. 22. 19:32
 10/19 anonim ***** válasza:
Maximum a labdaátvételt meg ilyesmit lehet tanulni, de a mozgáson stb. látszódik, érződik, hogy valakinek van e hozzá tehetsége, avagy sem.
2010. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!