Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan kell jól focizni?

Hogyan kell jól focizni?

Figyelt kérdés
nagyon béna vagyok, nem tudok se cseleket, és ritkán megy abba az irányba, amerre akarom
2011. okt. 15. 14:33
 1/10 napietus válasza:
ezt elég nehéz így elmagyarázni...sokat kell gyakorolni, és fog menni. senki nem született úgy, hogy tudta.
2011. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát te most aztán hatalmas tanácsot adtál napietus


inkább ne írtál volna semmit

2011. okt. 15. 20:05
 3/10 A kérdező kommentje:
egyébként figyelem a válaszaidat etelka, és hagy írjam már le, hogy szerintem te egy idióta vagy
2011. okt. 15. 20:07
 4/10 napietus válasza:
86%
szerintem meg az az idióta, aki a gyk szerelem, szex rovatában akar megtanulni focizni :D neten keresztül. és még ő idiótáz le másokat...hát bagoly mondja verébnek :D
2011. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azért te se vagy semmi
2011. okt. 16. 12:11
 6/10 ✮ʝօк&# ***** válasza:
73%
Kérdező, ilyen béna kérdést nem lehet feltenni...az alapján amit leírtál nincs hozzá semmi tehetséged + még hülye is vagy, hogy ilyen kérdéseket kiírsz..üdv.
2011. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ha szereted gyakoroljal es egy ido utan belejossz! De meg tehetsz valamit, ez sajat megoldas vegyel meg egy FIFA-t es jatsz rajta , abbol latni fogod a cseleket es egy ido utan jobb leszel,en kiprobaltam es tenleg hasznal, mar az osztalyom egyik legjobbja vagyok(bocs hogy nem tettem ekezeteket).
2011. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Utolsó, szóval szerinted ha valaki tud játszani számítógépen, az azt jelenti hogy tud a valóságban is mi? elég szánalmas, bocsi :)
2011. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, de en tanultam cseleket belole. Amugy se voltam rosz de a FIFA-tol csak jobb lettem
2011. nov. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem menj fel a youtube-ra és ott nézz sok-sok videót!

Én is így tanultam focizni!De vehetsz egy FIFA-t is,és onnan cseleket,stb. tanulhatsz!

De még van egy lehetőség:menj el a helyi focicsapatba(pl.:én Kiskunfélegyházán lakom,és ott van egy kisebb focicsapat:A KHTK)De ha nincs helyi,akkor ha bírsz egy közeli városi focicsapatba menj.(ha van)


Gyakorolj-gyakorolj-gyakorolj!Hisz: "Gyakorlat teszi a mestert"

Sok sikert!

2014. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!