Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fáj a lábam, focizok és jobb...

Fáj a lábam, focizok és jobb lábam sípcsontnál lévő szakasz fáj és az is a külső része bokától kb 10-15Cm szakaszon fáj, valami megoldás van rá?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg olvastam hogy csonthártya gyulladás vagy esetleg íncsont vagy micsoda gyulladás . De külsőleg semmi sérülés nem látszódik de terhelésnél roppantul fáj .
2010. márc. 12. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is volt ien 4-5napig...

aztán pihentem 2hetet...elmult: megnt fociztam és megint előjött...aztán 1hónap pihi...


pihend ki...próbáld nem megerőltetni magad (ne sprintelj, ne indulj el hirtelen...járás közben is ugy menyj h ne nagyon feszitgesd)


ezen csak a pihenés segit...amugy nekem a combomban volt ez a többhónapos dolog...hasonló volt: oen érzés volt mintha kést szurnának belém: aztán volt ottis ahol neked: de egyből kipihentem ez 3hét volt...(lehet h előbb is jó lett vna csak nem mertem kovckáztatni)

2010. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és F/16
2010. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát szerintem pihentesd sokat.Nekem már nagyon sokszor volt ilyen.2 hét pihenő és minden rendben lesz.
2010. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!