Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik a jobb kosárlabda,...

Melyik a jobb kosárlabda, kintre? Spalding vagy a Nike?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Típustól függ....


Nekem Spalding van, kültéri és beltéri, de ahogy elnézem beltérben jobban bírta volna, kissé elkopott.


Szóval talán a Nike jobb kültérbe, de mint mondtam ez típusfüggő.


Az enyém Spalding Infinite

2015. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem igazán márkafüggő dolog. Mindkét cég gyárt kompozit és gumi borítású labdákat, amik nagyon jók kültéri használatra.

Spalding Street dupla gumi borítású, sok streetball versenyen használják hivatalos labdaként, és nem is olyan drága (~5-6000 forint)

2015. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszön a választ!

Még azt szeretném utólag megkérdezni hogy van olyan labda ami nem kong ha pattintom, mert nekem a legfontosabb egy labdába hogy ne adjon olyan zavaró hangot vagyis szép hangzása legyen ha lepattintom és jó legyen a fogása.

2015. júl. 14. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egyrétegű gumiborításúaknak a szokása ez a fura, "kongó" hang. A vastagabb borítású labdáknak olyan "klasszikus" hangjuk van. (Amelyik labda gumi, és teljesen egy síkban vannak a panelek, az gyakran ilyen hangot ad.)

Fogásra a gumi és a kompozit is kényelmes. Gumi talán kicsit jobban tapad.

2015. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!