Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan kell csinálni "Around...

Hogyan kell csinálni "Around the World"-t csinálni dekázás közben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kérdésem az lenne, hogyan tudnék ilyet csinálni? Tudom ,hogy szinte alap de nekem nem megy. Az érdekes az, hogy ha kell 200 at is tudok dekázni, de ez már nem akar sikerülni... Hiába nézek sok Tutorialt nem akar összejönni.. Van köze, hogy nem elég hajlékony pl. a lábam, vagy nyujtanom kéne, vagy nemtudom... Valaki ?

2015. jún. 24. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyújtani semmiképpen sem kell. Dekázáskor teli lábfejjel rugdosod a labdát, atw előtt viszont külsővel kell beleérni. Így már a rúgómozdulattal elindulsz a helyes irányba és a labda mozgása kap egy ívet. Remélem érthetően fogalmaztam. Na meg ami a legfontosabb: gyakorold sokat, és legyél gyors.
2015. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm szépen, majd ha következőre megyek a pályára gyakorlom. Ezt a külsős módszert még nem tapasztaltam/ próbáltam. Köszi!
2015. jún. 26. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!