Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Alacsony vagyok kézilabdához?

Alacsony vagyok kézilabdához?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok és majdnem 165 cm magas.Tudom,hogy kb ez csak átlagos magasság.Elég vékony testalkatú vagyok.Szívesen kézilabdáznék,és szeretném megtudni,hogy van-e esélyem a pályám?Tudom,hogy kemény sport és ismerek egy-két lányt is akik nagyon nagy darabok meg erősek és kézisek.Muszály ilyen nagynak lenni?
2010. febr. 21. 22:17
 1/7 anonim válasza:
73%

Ne izgulj,nem a méret a lényeg!

Van esélyed a pályán!

Ott a helyed!

Sok sikert!

2010. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
attol függ mien poszton mert kapuban a gyors reflex és a gyorsaság. egy posztot meg biztos hogy találnak neked. két ismerösőd magyobb, de pl Görbicz Anita nekem nem olyan nagy.
2010. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
70%
Ott a helyed nyugi. Kellenek a fürgébb emberek is. Nálunk az egyik srác kb 4-5 centivel volt magasabb nálad és beválasztották az ifi válogatottba szóval nyugi. Egyébként megkérdezhetem merre laksz mert én abbahagytam sajnos és el szeretném ismét kezdeni, de a régi csapatomhoz elég kellemetlen lenne visszamenni ha már egyszer befejeztem. Legalábbis nem tudom hogy fogadnák a dolgot. :S
2010. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3 ha jól játszottál és szeretek a csapat tagjaid és nem úgy hagytad ott hogy leszidva őket biztos hogy szivélyesen fogadnak
2010. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Hello

En is kezilabdazom a magam 192 cm es 110kg -ommal,igaz en atlovok vagyok,de a te mereted egyaltalan nem gond,sokkal gyorsabb lehetsz a tobbieknel,nem faratsz ugy el,es ami a dobast illeti na arra gyurni kell,de lehet belolled egy jo iranyito,szelso,akar beallos is.Igaz a profi ligakban ferfi oldalt nezve,mar a magas testalkatokat keresik,de kisebb szinten az is elmegy,sot elonyodre is vallik,az tolled fugg hogy a labdaval a kezedben mihez kezdesz.

Sok sikert!

Es kezd el ujra hisz egy nagyszeru sportag.

2010. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy alacsony :)

simán lehetsz minden posztban

irányító, szélső, átlövő minden :)

én (lány) 158 centimmel még kapus is voltam fél évig xD

de most minden posztban játszok

sok sikert a játékhoz !! :D

2010. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 VVMMvvmm ***** válasza:
24%

Szerintem a kézilabda nem olyan jó sportág.A kézilabdázók nem olyan nagyok.Pontosabban sok köztük a zsíros és 200 méter feletti, de az izomtömegük szerintem

nem olyan nagy és jó minőségű. Ez egy játék és nem erősport.

Az a súlyemelés,súlylökés,erőemelés stb.

2012. okt. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!