Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Loki jobb csapat mint a...

A Loki jobb csapat mint a Real Madrid? Magyarázat lent!

Figyelt kérdés
Néhányan emlékeznek hogy tavaly a Loki játszott a Bate Borisov ellen, és a Nagyerdei Stadionban nyert 1-0-ra! Végül a Bate jutott tovább(kicsin múlott) és a BL csoportkörben összekerültek a spanyol Athletic Bilbao-val, akit egyszer legyőztek. A Bilbao legyőzte idén a Realt!Akkor a Debrecen legyőzte azt a csapatot amely legyőzte a Bilbaot aki legyőzte a Realt!! Tehát a DVSC a Európa legjobb csapata!

#BL #DVSC #HAJRÁ MAGYAROCK
2015. ápr. 23. 21:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti:


Egyrészt a spanyol bajnokságba kettővel több csapat van, mint a németbe. Az angoloknál u.a. csapat van, de az angolok bajnoksága egyértelműen kiegyenlítettebb, ugyanúgy, ahogy az angol harmad, negyedosztály is még egész rangos, ellenben a spanyollal. Az, hogy kiegyenlítettebb az még jól látszik abból is, hogy milyen játékosok játszanak egy kieső angol csapatba meg egy spanyolba, vagy hogy mondjuk az adott csapat miket ér el top angol és top spanyol v. top német csapatok ellen. Aki azt gondolja, hogy a spanyol bajnokság (most itt a kupáktól meg ilyenektől függetlenül (amúgy meg német döntő is volt a BL-ben)) erősebb, mint egy angol vagy német és kijelenti, hogy a legerősebb, az nagyon téved. Nem erősebb semmivel, másmilyen, hasonló erős bajnokság. Az hogy sok nemzetközi tornát megnyernek annak köszönhető, hogy a két legnagyobb sztárcsapat, amelyek tele vannak pénzzel ott található, plusz van egy küzdős, ügyes "kis csapatuk", aki még néha beszáll és hoz egy jó eredményt. Európa liga meg nem mérvadó, néha vicc, hogy mi megy ott, az hogy a Sevilla el szokta ezt vinni, az nem jelent semmi különöset, a Benfica is ott szokott lenni az EL végébe, még sincs sehol se a portugál bajnokság. De aki ennyit lát a fociból, hogy Real Barca örökké döntős meg néha ott van az Atlético meg tudja, hogy a Sevilla nyert pár EL-t, az értem is, hogy miért mondja a spanyolt a legerősebbnek. Bele kell látni a részletekbe, és látszik, hogy a spanyol egy magasan induló, ám az utolsó csapatokra már egy semmi extra bajnokság. Az angol főleg most, hogy nincs igazán ütőképes együttes egy nagyon kiegyenlített bajnokság lett, alacsonyabban indul mint a spanyol, a legjobb angol csapatok még lehet az Atléticonál is alig jobbak, de sokkal feljebb állnak meg. A német meg egy szintén egész magasról, de spanyolnál alacsonyabbról induló, de kevés igazán top csapattal rendelkező, ám a kevés indulónak köszönhetően viszonylag magas szinten megálló liga.

2015. ápr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem sikerült megértened, amit írtam. Hidd el, ennél egy kicsit többet látok a fociból. :) Te írtad először, hogy a spanyol liga nem erősebb, mint az angol és a német, tehát egy szintre emelted a csapatokat. Az én mondandóm arra próbált rávilágítani, hogy hiába kiegyenlítettebb az angol és a német bajnokság például, a középcsapatok nem játszanak egymás ellen európai kupában, mert nincs hova bejussanak, így nem mérhető össze reálisan az erejük, tetszik érteni? Még mindig a pályán játsszák a focit... Az meg, hogy a spanyol futball az utóbbi időben ennyire eredményes, önmagáért beszél. Az összes többi topligát adó ország jócskán le van maradva hozzájuk képest ilyen tekintetben.
2015. ápr. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy egy szinten vannak, hanem hogy hasonlóan erős, ám másmilyen liga, ezt már többször elmondtam, és kb. ezzel is magyarázható, hogy miért szerepelnek ilyen jól a BL-ben a spanyol csapatok. De azzal sem feltétlen mérhetőek össze reálisan az erőviszonyok, hogy játszanak egy egyenes kieséses szakaszt. Most is a Napoli alapból jobb formát mutat, de még arra rá kifogtak egy jó napot, a Wolfsburg pedig a kicsit magukhoz képest gyengébb formájukra kifogtak egy rosszabb napot azt kikaptak. Mégse lehet azt mondani, hogy a Napoli erősebb, aki kicsit belelát az tudja, hogy a Wolfsburgnál a Juventus az egyedüli erősebb csapat idén az olasz ligába. És ez csak egy példa volt, ilyen meccsek tömegével vannak, említhetném pl. a 2012-es német olasz eb meccset. Az erőviszonyokat nagyjából össze lehet mérni enélkül is, már leírtam fentebb mi alapján. Nehezen hiszem el, hogy többet látsz a fociból, mert azt nem tudom megérteni, hogy-hogy lehet az alapján egy ligát a legerősebbnek kijelenteni, hogy van az utóbbi 10 évbe 4, a nemzetközi porondon eredményes csapatuk. Egy ligába ált. 20-an játszanak, nem 4-en, szóval még ha a Sevilla is a BL-be lenne eredményes még akkor se jelenti ez azt, hogy az a legerősebb liga.
2015. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Mi magyarok foglalkozzunk a saját bajnokságunkkal....Én azt olvastam hogy a spanyol a legerősebb, de engem ez nem izgat annyira majd spanyolok, németek és angolok eldöntik melyik bajnokság a legerősebb..:)
2015. ápr. 25. 14:08
 15/21 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, olvasd már el még egyszer, hol jelentettem ki, hogy a spanyol a legerősebb? Pont ezt magyarázom, hogy nem lehet eldönteni, csak eredményességben mostanában nekik áll a zászló. Na mindegy, többet nem jövök...
2015. ápr. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Tehát akkor te nem jelentesz ki semmit az erőviszonyokról, bedobtál egy adatot, hogy ennyi meg ennyi kupát nyertek a spanyolok, de nem lehet eldönteni.
2015. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hopsz elküldtem....


Ez így oké, csak ha nem jelentesz ki semmit, akkor minek mondod el minden kommentedbe 3x-ról, hogy joggal mondható a spanyol a legjobbnak, legerősebbnek? Akkor írtál vna két sort, hogy szerintem nem lehet összemérni, amíg az alsóháziaknak nincs külön kupájuk, erre én írtam vna hogy sztem az se jelent olyan sokat és anélkül is nagyjából össze lehet azt kész, nem nyúlt vna idáig ez az egész.

2015. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ezzel kezdtem: "Ha már a bajnokságok összehasonlításáról beszélünk, és egyesek meg vannak győződve, hogy az ő véleményük a mérvadó, hadd mondjam el, hogy lehet mondani, hogy a német, a spanyol, meg az angol bajnokság egyformán erős, vagy éppen egyik jobb a másiknál, de amíg a kiscsapatoknak nincs lehetőségük egymás ellen játszani, addig ez marhára nem derül ki."


Vagy ezt nem olvastad el?

2015. ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy írtál két ilyen sort, csak azt nem értem, minek írtál még hozzá 6 más milyet, hogy joggal mondható ez meg az, meg teljesen reális, mert ezek mekkora eredmények stb.
2015. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
a magyar bajnokság egy nagy hokibajnokság, sehol se tartják számon, nincsenek eredményeik. de jobb a loki mint a margit ebben igazat adok !!! :))) HALA BARCA !!!! :D
2015. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!