Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nagyon fontos, valaki segíteni?

Nagyon fontos, valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Nem tud valaki segíteni abban hogy 15 éves vagyok és pár év múlva szeretnék akár külföldön is focizni,vagy itt Magyarországon NB1-ben. Mit kellene csinálnom vagy hogy kezdjem el,7 éves koromban jártam már fociedzésre és jól os focizok,a posztom:középen is meg hátul is megállom a helyem,az edzőm mindog engem állít be hátra ha nehéz csapat ellen játszunk mert senkit se engedek a kapu elé.

2015. márc. 7. 12:48
 1/2 prei94 válasza:

Szerintem menj el egy nagyon Nb1-es klubba próbajátékra, és küzdj, hogy ott is maradj! Én pl Siófokon voltam egy másfél évet, és ott azért volt lehetőség embereknek felkerülni a felnőtt csapatba!

De ez mindenhol szerintem így működik. Tehát menj el magasabb szintű klubokhoz, és harcolj azért ami neked jár, és viseld el a pofonokat ;)

2015. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Külföldön nem szeretnék egy nagy csapatnál játszani, pl:Ipswich
2015. márc. 8. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!